Następna praca

Młodszy Analityk SOC w GeeksForLess

14 жовтня

34 wyświetlenia

GeeksForLess

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukuję Analityka SOC (prawdopodobnie bez wcześniejszego doświadczenia) do pracy nad stabilnym projektem.Praca zdalna, na pełen etat, na dłuższy okresHarmonogram pracy: 10.30-19.00 (można omówić)Wymagania:Podstawowa znajomość architektury systemów Nix/Windows;podstawowa znajomość sieci;< li>znajomość SQL;średnio zaawansowany poziom języka angielskiegodoświadczenie w obsłudze narzędzi MS Office (Excel, PowerPoint);chęć do ciężkiej pracy;< li>umiejętność szybkiej nauki.Zadania:przeglądanie logów

Poszukuję Analityka SOC (prawdopodobnie bez wcześniejszego doświadczenia) do pracy nad stabilnym projektem.

Praca zdalna, na pełen etat, na dłuższy okres

Harmonogram pracy: 10.30-19.00 (można omówić)

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość architektury systemów Nix/Windows;
  • podstawowa znajomość sieci;
  • < li>znajomość SQL;
  • średnio zaawansowany poziom języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi MS Office (Excel, PowerPoint);
  • chęć do ciężkiej pracy;
  • < li>umiejętność szybkiej nauki.

Zadania:

  • przeglądanie logów z różnych urządzeń i aplikacji;
  • zgłaszanie podejrzanych zdarzeń i zagrożeń ;
  • Wyszukiwanie i analiza zwierząt;
  • metryki i raportowanie.

Kijów