Następna praca

Młodsza kontrola jakości w Raiffeisen Bank Ukraine

30 sierpnia

60 wyświetleń

Raiffeisen Bank Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Raiffeisen Bank to największy ukraiński bank z kapitałem zagranicznym. Od ponad 30 lat tworzymy i rozwijamy system bankowy naszego kraju. W Raiffeisen pracuje ponad 5500 pracowników, w tym jeden z największych zespołów produktowych IT, który liczy ponad 800 specjalistów. Codziennie współpracujemy, aby ponad 2,7 miliona naszych klientów mogło korzystać z wysokiej jakości obsługi, korzystać z produktów i usług banku oraz rozwijać swój biznes, bo jesteśmy #Разом_з_Україною. Twoje przyszłe obowiązk

Raiffeisen Bank to największy ukraiński bank z kapitałem zagranicznym. Od ponad 30 lat tworzymy i rozwijamy system bankowy naszego kraju. W Raiffeisen pracuje ponad 5500 pracowników, w tym jeden z największych zespołów produktowych IT, który liczy ponad 800 specjalistów. Codziennie współpracujemy, aby ponad 2,7 miliona naszych klientów mogło korzystać z wysokiej jakości obsługi, korzystać z produktów i usług banku oraz rozwijać swój biznes, bo jesteśmy #Разом_з_Україною.

Twoje przyszłe obowiązki

  • Testowanie rozwiązania Fin-Tech opartego na mikrousługach
  • Testowanie back-endu
  • Planuj pracę własną będąc częścią całego zespołu
  • Koordynuj pracę własną z pozostałymi członkami zespołu, w tym z analitykami, programistami, testerami manualnymi
  • Przeprowadź analizę wymagań
  • < li> Tworzenie/aktualizacja/przegląd dokumentacji testowej
  • Zgłaszanie wszystkich wykrytych problemów
  • Bierz udział w spotkaniach związanych z projektem

Twój umiejętności i doświadczenie

  • Ukończenie kursów z zakresu testowania oprogramowania
  • Znajomość teorii testowania, SDLC i procesu testowania
    • Tworzenie scenariuszy testowych w oparciu o wymagania z wykorzystaniem technik projektowania testów
    • Zrozumienie interfejsów API
    • Podstawowa znajomość SQL, CLI, Jira, Zephyr, Confluence lub innego narzędzia
    • Umiejętność radzenia sobie z dokumentacją techniczną
    • Problem -umiejętności rozwiązywania problemów, testowania i debugowania

    Będzie beaplus

    • Znajomość Postmana, Swaggera, PostgreSQL, Git < /li>
    • Umiejętność programowania
    • Dowolne doświadczenie w testowaniu automatycznym

    Oferujemy oferuj to, co dla Ciebie najważniejsze

    • Konkurencyjne wynagrodzenie: gwarantujemy stabilny dochód i roczne premie za Twój wkład własny. Dodatkowo posiadamy program poleceń z nagrodami za pozyskanie nowych współpracowników do Raiffeisen Banku
    • Pakiet socjalny: oficjalne zatrudnienie, 28 dni płatnego urlopu, dodatkowy urlop ojcowski oraz pomoc finansowa dla rodziców z noworodkiem
    • Komfortowe warunki pracy: możliwość pracy w hybrydowym formacie, biura wyposażone w wiaty i agregaty prądotwórcze, nowoczesny sprzęt. Klasyfikacja: PUBLICZNE
    • Program Wellbeing: wszyscy pracownicy mają dostęp do ubezpieczenia medycznego od pierwszego dnia roboczego; konsultacje z psychologiem, dietetykiem lub prawnikiem; programy rabatowe na sport i zakupy; dni rodzinne dla dzieci i dorosłych; masaże w gabinecie
    • Szkolenia i rozwój: dostęp do ponad 130 zasobów szkoleniowych online; korporacyjne programy szkoleniowe z zakresu CX, danych, bezpieczeństwa IT, przywództwa, Agile. Biblioteka firmowa i lekcje języka angielskiego. • Świetny zespół: nasi koledzy tworzą społeczność, w której mile widziana jest ciekawość, talent i innowacyjność. Wspieramy się nawzajem, razem uczymy się i rozwijamy. Osoby o podobnych poglądach możesz znaleźć w ponad 15 społecznościach zawodowych, klubach czytelniczych czy klubach sportowych
    • Możliwości kariery: zachęcamy do awansu w banku na różnych stanowiskach
    • Innowacje i technologie: Infrastructure: AWS, Kubernetes, Docker, GitHub, akcje GitHub, ArgoCD, Prometheus, Victoria, Vault, OpenTelemetry, ElasticSearch, Crossplain, Grafana. Języki: Java (główny), Python (dane), Go (infrastruktura, bezpieczeństwo), Swift (IOS), Kotlin (Android). Magazyny danych: Sql-Oracle, PgSql, MsSql, Sybase. Zarządzanie danymi: Kafka, AirFlow, Spark, Flink
    • Program wsparcia dla obrońców: utrzymujemy miejsca pracy i wypłacamy zmobilizowanym osobom średnie wynagrodzenie. Dla weteranów prowadzimy program wsparcia i rozwijamy społeczność weteranów Banku. Pracujemy nad zwiększaniem świadomości liderów i zespołów na temat powrotu weteranów do życia cywilnego. Raiffeisen Bank został uznany przez Forbesa za jednego z najlepszych pracodawców dla weteranów

    Dlaczego Raiffeisen Bank?

    • Nasza główna wartość to ludzie, a my ich wspieramy i doceniamy, edukujemy i angażujemy w zmiany. Dołącz do zespołu Raifa, bo dla nas TY się liczysz!
    • Jeden z największych pożyczkodawców dla gospodarki i rolnictwa wśród banków prywatnych
    • Uznawany za najlepszego pracodawcę przez EY, Forbes, Randstad, Franklin Covey i Delo.UA
    • Największy wśród banków dawca pomocy humanitarnej (Ukraiński Czerwony Krzyż, UNITED24, Superhumans, СМІЛИВІ)
    • Jeden z największych zespołów produktowych IT wśród banków w kraju. • Jeden z największych podatników na Ukrainie; W 2023 r. zapłacono 6,6 miliarda hrywien podatków.

    Szanse dla każdego

    • Raif kieruje się zasadami skupiającymi się na rozwoju człowieka oraz dobro 5500 pracowników i ponad 2,7 miliona klientów
    • W Raif wspieramy zasady różnorodności, równości i inkluzywności
    • Tworzymy programy wspierające obrońców. W Raif liczysz się! Chcesz dowiedzieć się więcej?

    Śledź nas w mediach społecznościowych Facebook,  Instagram,  LinkedIn

Kijów