Następna praca

Młodszy Kupiec Mediów w Massive Splash B.V

18 września

10 wyświetleń

Massive Splash B.V

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Massive Splash jest liderem w marketingu efektywnościowym. Współpracujemy z różnymi platformami, aby osiągnąć maksymalne rezultaty. Zapraszamy do naszego zespołu kreatywnego i odpowiedzialnego Junior Media Buyera, który zajmie się tworzeniem i zarządzaniem treściami reklamowymi.Zadania:Tworzenie filmów reklamowych:Tworzenie filmów reklamowych o różnej tematyce (energia fotowoltaiczna, ubezpieczenia zdrowotne itp.) na platformy Facebook, TikTok, Snapchat, YouTube. Wyszukaj treści w Internecie, ab

Massive Splash jest liderem w marketingu efektywnościowym. Współpracujemy z różnymi platformami, aby osiągnąć maksymalne rezultaty. Zapraszamy do naszego zespołu kreatywnego i odpowiedzialnego Junior Media Buyera, który zajmie się tworzeniem i zarządzaniem treściami reklamowymi.

Zadania:

  1. Tworzenie filmów reklamowych:

    • Tworzenie filmów reklamowych o różnej tematyce (energia fotowoltaiczna, ubezpieczenia zdrowotne itp.) na platformy Facebook, TikTok, Snapchat, YouTube.
    • Wyszukaj treści w Internecie, aby stworzyć film.
    • Edycja wideo, dodawanie napisów, zamazywanie lub wycinanie niezbędnych fragmentów filmu na życzenie.
    • Przesyłanie gotowych filmów do serwisu Smartsheet (zasoby do przechowywania wideo).
    • li>
  2. Analiza i generowanie pomysłów:

      < li>Korzystanie z Biblioteki reklam Facebooka i innych aplikacji w celu wyszukiwania nowych pomysłów na filmy.
    • Pobieraj filmy z Facebooka, TikTok, YouTube w celu dalszej analizy i wykorzystania.
  3. < li>

    Zarządzanie treścią:

    • Dodawanie filmów do Smartsheet z możliwością edycji i sprawdzania duplikatów.
  4. Dostosowanie treści:

    • Konwersja filmów pionowych na poziome (dla YouTube).
    • Tworzenie dźwięku z tekstu za pomocą Internetu usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie w edycji wideo i znajomość programów do edycji wideo .
  • Umiejętność pracy z Biblioteką reklam na Facebooku i innymi platformami reklamowymi.
  • Znajomość usług online do konwersji tekstu na dźwięk.
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność praca z dużymi wolumenami danych.
  • Minimalny poziom języka angielskiego umożliwiający komunikację wewnątrz firmy oraz zrozumienie zadań i treści treści wideo.

Oferujemy :

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazny zespół i wsparcie doświadczonych współpracowników.
  • < li>Elastyczny grafik i praca w pełni zdalna.

Jeśli jesteś kreatywnym i ambitnym profesjonalistą chcącym rozwijać się w dziedzinie zakupu mediów, prześlij swoje CV i portfolio.

< p>Dołącz do Massive Splash i stań się częścią naszego odnoszącego sukcesy zespołu!

Kijów