Następna praca

Młodszy Kupiec Mediów w Fama Group

16 września

48 wyświetleń

Fama Group

Fama Group

0 recenzji
Brak doświadczenia
Pełny etat

Fama Group to odnosząca sukcesy agencja marketingowa działająca w dwóch głównych obszarach: zakup mediów i sieć afiliacyjna.

Obecnie aktywnie rozwijamy projekty, dlatego poszukujemyMedia Kupujący

U nas będziesz pracować w zespole profesjonalistów, których łączy wspólny cel, będziesz mieć przestrzeń do rozwoju. , konkurencyjne wynagrodzenie oraz wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.

Obowiązki

— Planowanie, konfiguracja, optymalizacja i uruchamianie nowych kampanii reklamowych;

— Tworzenie kont na platformach reklamowych i zawieranie transakcji bezpośrednich;

— Przeprowadzanie testów A/B i zwiększenie wskaźników konwersji;

— Tworzenie miesięcznych/kwartalnych planów zakupu mediów;

— Realizacja ustalonych KPI;

— Generowanie pomysłów na kreacje i produkcja na nich TK;

— Utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami.

Wymagania

— Doświadczenie od 3 miesięcy na stanowisku Kupca Mediów;

— Pożądane doświadczenie w niszy randkowej;

Wymagane doświadczenie w zakresie ruchu displayowego (sieci, push, pop itp.);;

— Znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż średniozaawansowany (B1);

— Znajomość kluczowych wskaźników wydajności (CPA, CTR, CPL, CPV, CPC, RevShare, ROI, LTV);

— Umiejętności pracy z systemami śledzącymi;

— Doświadczenie z różnymi modelami zakupu ruchu (CPI, CPL, CPM, CPC, CPA);

— Znajomość Excela na poziomie średnim+;

— Umiejętności oceny i analizy ruchu oraz konwersji;

— Inicjatywa, generowanie i wdrażanie nowych pomysłów.

Oferujemy

— Wynagrodzenie powiązane z $;

— Elastyczny harmonogram pracy;

— Praca zdalna;

— Udział w specjalistycznych konferencjach;

— 24 dni roboczena płatnym urlopie;

— Płatne zwolnienie lekarskie: 36 dni roboczych w roku;

— Płatne święta Ukrainy: 12 dni roboczych w roku; zarówno online, jak i offline;

— Brak mikrozarządzania, hierarchii i szybkości w podejmowaniu decyzji;

— Sprzęt Apple do pracy;

— Prezenty od firmy.
/p>

Dlaczego my:

— Dynamiczny rozwój środowisko:

Promujemy skuteczne zarządzanie, w którym będziesz miał możliwość pokazania swojego potencjału bez nadmiernej kontroli i niepotrzebnej biurokracji.

— Innowacja i wygoda:

Jesteśmy zaangażowani w innowacje, począwszy od narzędzi, których używamy, po nowe, ekscytujące projekty, zapewniające komfortowe środowisko do pracy i kreatywności.

— Zgrany zespół z pasją do swojej pracy:

Zespół profesjonalistów w swojej dziedzinie, zawsze gotowy do pomocy. Łączy nas wspólny cel i chęć osiągania jak najlepszych wyników.

Jeśli szukasz młodego i ciekawego projektu, w którym będziesz mógł zobaczyć swój wkład i indywidualny rozwój, a wymienione powyżej umiejętności i wartości odpowiadają Twoim - wyślij swoje CV!

Czekamy na Ciebie!

Pełny etat