Następna praca

Młodszy menadżer HR w Martin

1 września

33 wyświetlenia

Martin

Martin

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Martin to coś więcej niż tylko firma budowlana. Tworzymy przestrzeń do życia, pracy i wypoczynku, kładąc podwaliny pod przyszłość. Obecnie poszukujemy Młodszego Menedżera HR, który pomoże nam znaleźć najlepszych ludzi, którzy razem z nami mogą zmieniać świat. Jeśli jesteś energiczny, kreatywny i chcesz rozwijać się razem z nami, ta praca jest dla Ciebie!Oferujemy:Wynagrodzenie 30 000 UAH :< /strong> Twoja praca zostanie dobrze wynagrodzona.Rozwój zawodowy: Możliwość nauki i rozwoju w obszarze HR

Martin to coś więcej niż tylko firma budowlana. Tworzymy przestrzeń do życia, pracy i wypoczynku, kładąc podwaliny pod przyszłość. Obecnie poszukujemy Młodszego Menedżera HR, który pomoże nam znaleźć najlepszych ludzi, którzy razem z nami mogą zmieniać świat. Jeśli jesteś energiczny, kreatywny i chcesz rozwijać się razem z nami, ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 30 000 UAH :< /strong> Twoja praca zostanie dobrze wynagrodzona.
  • Rozwój zawodowy: Możliwość nauki i rozwoju w obszarze HR.< /li>
  • Nowoczesne biuro: Pracuj w komfortowych warunkach w centrum miasta.
  • Przyjazny zespół: Wsparcie i mentoring ze strony doświadczonych współpracowników.
  • Wydarzenia korporacyjne: tętniące życiem wydarzenia i wydarzenia integracyjne, które zjednocz zespół.
  • < li>Elastyczny grafik: Możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb.
< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Główne obowiązki:

  • Wyszukiwanie talentów: Wyszukuj i wybieraj kandydatów, korzystając z najbardziej zaawansowanych metod i narzędzi.
  • Organizacja rozmów kwalifikacyjnych: Koordynacja i prowadzenie rozmów wstępnych, ocena potencjału kandydatów.
  • Adaptacja nowych pracowników: Zapewnij wygodne i szybkie wprowadzenie nowych pracowników do procesu pracy.
  • Dokumentacja i raportowanie: Utrzymanie personelu dokumentację i przygotowywać raporty dla kierownictwa

Wymagania:

  • Komunikacyjność: Umiejętność znalezienia wspólnego języka z różnymi ludźmi.
  • Energia i inicjatywa: Gotowość do aktywnej pracy i rozwoju.
  • Organizacja: Umiejętność skutecznie planuj swój czas i procesy pracy.
  • Podstawowa znajomość procesów HR: będzie zaletą, ale nie warunkiem wstępnym.
  • Aspiracja do nauki: Chęć rozwoju w obszarze zarządzania personelem.

Dołącz do Martina i pomóż nam budować nie tylko budynki, ale także kariery!

Kijów