Następna praca

Młodszy Tester Gier (QC) w Ubisoft

4 września

49 wyświetleń

Ubisoft

Ubisoft

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Opis firmy19 000 specjalistów Ubisoftu pracujących w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie łączy wspólna misja wzbogacić życie graczy o oryginalne i zapadające w pamięć wrażenia z gier. Ich poświęcenie i talent powołały do ​​życia wiele uznanych marek, takich jak Assassin’s Creed, Far Cry, Watch Dogs, Just Dance, Rainbow Six i wiele innych. Ubisoft to firma zapewniająca równe szanse, która wierzy, że różnorodne pochodzenie i perspektywy są kluczem do tworzenia światów, w których zarówno gracze

Opis firmy

19 000 specjalistów Ubisoftu pracujących w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie łączy wspólna misja wzbogacić życie graczy o oryginalne i zapadające w pamięć wrażenia z gier. Ich poświęcenie i talent powołały do ​​życia wiele uznanych marek, takich jak Assassin’s Creed, Far Cry, Watch Dogs, Just Dance, Rainbow Six i wiele innych. Ubisoft to firma zapewniająca równe szanse, która wierzy, że różnorodne pochodzenie i perspektywy są kluczem do tworzenia światów, w których zarówno gracze, jak i społeczność mogą rozwijać się i wyrażać siebie. Dzięki naszemu zespołowi ds. społecznej odpowiedzialności biznesu firmy Ubisoft współpracujemy z graczami i dla naszych graczy, pomagając tworzyć oryginalne i zapadające w pamięć wrażenia z gier, które wykraczają poza rozrywkę i wzbogacają życie. Poza tym w Ubisoft jesteśmy zobowiązani do aktywnego przyczyniania się do poprawy środowiska poprzez inicjatywy ekologiczne i globalną neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla. Jeśli ekscytujesz się rozwiązywaniem zmieniających reguły gry wyzwań, najnowocześniejszymi technologiami, przesuwaniem granic rozrywki i Play Green, zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej podróży i pomóż nam stworzyć nieznane.

Przeczytaj więcej o naszym zaangażowaniu w działania społeczne tutaj

Opis stanowiska

Zarabianie na grach to marzenie, ale czy realistyczne? Dołącz do Ubisoft i spraw, aby tak się stało.

Jeśli to ty dotarłeś swoim orłem do wszystkich punktów widokowych w grze Assassin's Creed, skutecznie broniłeś zakładników w Tom Clancy's Rainbow Six lub zhakowałeś złą organizację w Watch Dogs i tak jak my lubisz gry – ta praca może być dla Ciebie!

Być może wiesz, że te gry mają miliony możliwych kombinacji dla działań gracza, w których można wchodzić w interakcję z obiektami, postaciami i otoczeniem w niemal nieskończonych scenariuszach. Aby mieć pewność, że wszystko działa zgodnie ze specyfikacjami projektowymi, należy wypróbować wszystkie te kombinacje i wiele innych. Co więcej, musisz wchodzić w interakcję ze światem gry w sposób, jakiego twórcy się nie spodziewali, ani nawet nie przewidywali, że gracz!

Twoja prawdziwa pasja do gier wideo pomoże Ci rozegrać różne wątki fabularne i zdobyć wszystkie osiągnięcia w grze.

Twoje główne zadanie:

  • Testuj gry na różnych platformach
  • Wyszukaj problemy i utwórz błąd raporty
  • Użyj testów dymnych, eksploracyjnych i regresyjnych, aby zapewnić stabilność kompilacji
  • Wykonaj plany testów< /li>

Kwalifikacje

Profil gracza:

  • Silna motywacja do pracy i rozwoju w branży gier wideo
  • Co najmniej średniozaawansowany angielski (w mowie i piśmie)
  • Dobra znajomość i zrozumienie teorii testowania
  • Duże zainteresowanie i prawdziwa pasja do gier wideo
  • Solidna znajomość sprzętu komputerowego i konsolowego

Supermoce:

  • Powinieneś mieć dbałość o szczegóły, kreatywność i doskonałe umiejętności komunikacyjne

Dodatkowe informacje

Posiadanie masz wątpliwości, czy aplikować? Nadal uważasz, że ta praca nie jest dla Ciebie? Nie jesteś pewien, czy spełniasz wszystkie wymagania? Odłóż na bok swoje wątpliwości i wyślij swoje CV, być może będziesz przyszłym diamentem zespołu QC.

Ze względu na dużą liczbę aplikacji, które regularnie otrzymujemy, udzielenie odpowiedzi i opinii zajmie nam do 14 dni roboczych. Prosimy o cierpliwość!

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU I ROZWIJAJ SIĘ DZIĘKI TYM KORZYŚCI:

< p style="font-weight: 400">Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym:

· Hojny Czas wolny: Skorzystaj z 20 dni roboczych corocznego urlopu wraz z dodatkowym czasem wolnym na wolontariat, macierzyństwo/ojcostwo i specjalne okazje. Potrzebujesz dłuższej przerwy? Możesz także wziąć urlop naukowy lub urlop długoterminowy.

· Elastyczne warunki pracy: zastosuj hybrydową strukturę pracy, która zapewnia elastyczność i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Rozwój zawodowy:

· Szkolenia i rozwój: Uzyskaj dostęp do programów szkoleniowych dostosowanych do Twojego rozwoju zawodowego i awansu, uczęszczając na zajęcia z języka angielskiego i francuskiego. Odkryj możliwości rozwoju, aby poszerzyć swoje umiejętności i przyspieszyć swoją karierę na dedykowanej platformie edukacyjnej Ubisoft i uzyskując dostęp do globalnej bazy wiedzy.

· Plan rozwoju kariery: zdefiniuj swoje cele zawodowe i uzyskaj jasny obraz swojego planu rozwoju oraz możliwości.

· Program przywództwa: Weź udział w wewnętrznym programie, który obejmuje wszystkie kluczowe umiejętności i kompetencje menedżerskie i jest maksymalnie dostosowany do rzeczywistości biznesowej Ubisoft : skoncentruj się na zastosowaniu teorii w praktyce.

Komfort miejsca pracy i pomoc techniczna:

· Współczesne środowisko biurowe: Pracuj w nowoczesnej przestrzeni biurowej wyposażonej w obiekty sportowe, Fun Hub i schronienie.

· Wsparcie IT: Pracuj z najnowocześniejszymi technologiami i najnowszym sprzętem wspieranym przez nasz zespół IT, zapewniając płynną pracę na Twoich maszynach i wygodne warunki pracy.

· Strona główna Konfiguracja biura: Zapewnij sobie komfort i produktywność dzięki niezbędnym urządzeniom domowymetupy dostarczone podczas WFH, w tym urządzenia peryferyjne i ergonomiczne krzesła.

Zdrowie i dobre samopoczucie:

· Kompleksowa opieka zdrowotna: od ubezpieczenia zdrowotnego premium obejmującego członkostwo w siłowni po programy pomocy psychologicznej. Priorytetem jest dla nas Twoje dobro i zapewniamy najlepszą opiekę.

· Inicjatywy na rzecz dobrego samopoczucia: angażuj się w sesje uważności i bierz udział w różnorodnych zajęciach poprawiających samopoczucie. Dostępne są także bezpłatne rowery, które umożliwiają wygodne dojazdy do pracy i promują zdrowy tryb życia.

· Opcje przekąsek: Dobrze rozpocznij dzień od opcji śniadaniowych dostępnych w biurze, obejmujących posiłki dietetyczne dla odpowiadać Twoim potrzebom. Dodatkowo oferujemy w biurze szeroki wybór zdrowych przekąsek, które wspierają Twoje ogólne samopoczucie.

Zaangażowanie społeczności:

· Inicjatywy na rzecz odpowiedzialności społecznej: weź udział w naszych inicjatywach na rzecz odpowiedzialności społecznej, przyczyniając się do znaczących zmian w naszych społecznościach i wspierając poczucie celu poza miejscem pracy. Ubisoft zapewnia Ci dodatkowy czas wolny, abyś mógł przyczynić się do szczytnego celu.

Rozrywka i relaks:

· Ubisoft Connect: Udostępniamy Ci pełną listę tytułów Ubisoft dodanych bezpośrednio do Twojego konta Ubisoft Connect na komputerze PC, dzięki czemu Twoja kolekcja stale się powiększa wraz z każdą nową wersją.

· Uroczystości w biurze: bierz udział w różnych uroczystościach w biurze, uroczystościach związanych z wydaniem gier, biegaj w maratonach, wydarzeniach po pracy, promując tętniącą życiem i włączającą kulturę miejsca pracy.

· Przerwy rekreacyjne: rób odświeżające przerwy podczas zajęć rekreacyjnych, takich jak tenis stołowy, gry planszowe i gry wideo, dostępnych w naszym tętniącym życiem biurze. Zanurz się w naszej bibliotece Ubi wyposażonej w gry, gry planszowe i książki, które pozwolą Ci odpocząć i zrelaksować się podczas odpoczynku.

Oferując te wszechstronne korzyści, staramy się stworzyć środowisko, w którym pracownicy mogą rozwijać się zarówno osobiście, jak i zawodowo, wspierane przez szereg możliwości dobrego samopoczucia, rozwoju i zaangażowania społeczności.

Firma Ubisoft stara się wzbogacać graczy żyje oryginalnymi i niezapomnianymi wrażeniami z gry. Tworzymy światy, w których ludzie mogą wyrażać siebie, eksplorować i odkrywać nowe możliwości.

Czy szukasz pracy z pełnymi entuzjazmu ekspertami, którzy stawiają czoła rewolucyjnym wyzwaniom w branży rozrywkowej i nie tylko? W Ubisoft oferujemy otwarte środowisko, w którym błyskotliwe pomysły mają szansę zabłysnąć, a wszyscy chętnie dzielą się wiedzą.

Wyzwanie przyjęte?

Kijów