Następna praca

Młodszy Front-End Developer (bez doświadczenia) w Brototip

6 września

61 wyświetlenie

Brototip

Brototip

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Zadania:Rozwój i wsparcie interfejsów internetowych zgodnie z zadaniami technicznymi. Współpraca z projektantami i programistami przy realizacji projektów.Testowanie i naprawianie błędów w aplikacjach internetowych.Wymagania:< ul>Podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript.Chęć nauki i rozwoju w zakresie front-end developmentu.Umiejętność pracy w zespole i dbałości o szczegóły Warunki:Harmonogram: 5 lutego, od 8:00 do 17:00Rodzaj pracy: biuro, nie zdalneWynagrodzenie: od 27 500 UAHPłatne sta

Zadania:

  • Rozwój i wsparcie interfejsów internetowych zgodnie z zadaniami technicznymi.
  • Współpraca z projektantami i programistami przy realizacji projektów.
  • Testowanie i naprawianie błędów w aplikacjach internetowych.

Wymagania:< ul>

  • Podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript.
  • Chęć nauki i rozwoju w zakresie front-end developmentu.
  • Umiejętność pracy w zespole i dbałości o szczegóły
  • Warunki:

    • Harmonogram: 5 lutego, od 8:00 do 17:00
    • Rodzaj pracy: biuro, nie zdalne
    • Wynagrodzenie: od 27 500 UAH
    • Płatne staże i szkolenia.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju kariery.

    Kijów