Następna praca

Młodszy Analityk Danych w Prozorro

1 października

72 wyświetlenia

Prozorro

Prozorro

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Prozorro Poszukuję Młodszy Analityk Danych!< p>< /p>Prozorro zespół gotowy dzielić się wiedzą i rozwijać młodych specjalistów. Poszukujemy młodych i ambitnych specjalistów, którzy rozpoczną u nas swoją drogę zawodową.  Czym jest wszechświat z Prozorro? < span style="font-weight: 400; Font-style: normal; text-decoration: none">Elektroniczny system rzucający światło na zamówienia publiczneReforma aktywnie przeciwstawiająca się korupcji i ciesząca się uznaniem światowych tabloidówThe Wired i The Ec

Prozorro Poszukuję Młodszy Analityk Danych!

< p>
< /p>

Prozorro zespół gotowy dzielić się wiedzą i rozwijać młodych specjalistów. Poszukujemy młodych i ambitnych specjalistów, którzy rozpoczną u nas swoją drogę zawodową.

Czym jest wszechświat z Prozorro?

  • < span style="font-weight: 400; Font-style: normal; text-decoration: none">Elektroniczny system rzucający światło na zamówienia publiczne

  • Reforma aktywnie przeciwstawiająca się korupcji i ciesząca się uznaniem światowych tabloidówThe Wired i The Economist

  • Przedsiębiorstwo państwowe podlegające Ministerstwu Gospodarki, zbudowane według zasad pracy firmy informatycznej

  • Organizacja ceniąca cechy etyczne, profesjonalne, zorientowane na dane, interakcję ekologiczną i komunikację

  • Grupa troskliwych ludzi z organizacji rządowych, firm, organizacji publicznych, którzy zawsze przyjdą na ratunek

  • Oddany zespół!

Co czeka nowicjusza:

  • Nauka analizy zamówień przy użyciu narzędziTI (bi, bipro)

  • Nauka pracy z API, Mongo Compass, Mongo+Python

  • Utworzono naukęnu próbkowanie, wizualizacja na podstawie otrzymanych danych

  • Adaptacja w zespole i nawiązanie komunikacji z interesariuszami

Jakie obowiązki należy wykonać:

< ul >
  • Eksploracja danych za pomocą narzędzi takich jak TI, MongoDB Compass itp.

  • Wydobywanie, przekształcanie, ładowanie (przy użyciu zapytań Mongo, narzędzi TI, Python (Mongo, API), zapytań SQL w procesie ETL)< /span>

  • Analiza opisowa (Określenie wzorców, trendów i kluczowych cech. Na przykład rozkłady, średnie, mediany, punkty odniesienia)

  • Wizualizacja danych (tworzenie wykresów, tabel, wykresów, raportów i dashboardów)

  • Dokumentacja i komunikacja (opis, wyjaśnienie metod analizy i wyników, prezentacja tych wyników interesariuszom i klientom)

  • Organizacja przepływu pracy w celu podejmowania skutecznych decyzji i dokumentowania wyników

  • Automatyzacja zadań

  • Chęć i ciekawość uczenia się i stosowania nowych podejść w codziennych zadaniach

  • Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

    • Student lub absolwent

    • Wykształcenie dotyczy kierunków technicznych, analityki, matematyki, ekonomii lub ukończonych kursów analityki

    • Możliwość analizy danych

    • Chęć nauki i rozwoju w obszarze analityki< /p

    • Zainteresowanie zamówieniami publicznymi

    Co oferujemy pracownikom Prozorro:
    • Wynagrodzenie rynkowe

    • Biuro w centrum miasta

    • Harmonogram pracy hybrydy

    • Nauka języka angielskiego w korporacji

    • No cóż - bycie aktywnym

    • Klub Książki

    Kijów