Następna praca

Młodszy Analityk Biznesowy/Menedżer Produktu w Treeum

22 października

9 wyświetleń

Treeum

Treeum

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Zespół Treeum poszukuje Analityka Biznesowego/Menedżera Produktu.Jesteśmy ukraińską firmą FinTech, która tworzy wygodne usługi wyboru i zamawiania usług finansowych.1 rok doświadczenia jako analityk biznesowy lub menedżer produktuDoświadczenie w jednym z obszarów (IT, finanse, banki, MIF)Znajomość procesów pracy w zespołach ITUmiejętność organizacji procesuNacisk na wynikKomunikacyjnośćUmiejętność bycia odpowiedzialnym za wynikProaktywnośćZadania: Opracowywanie nowych i optymalizacja istni

Zespół Treeum poszukuje Analityka Biznesowego/Menedżera Produktu.

Jesteśmy ukraińską firmą FinTech, która tworzy wygodne usługi wyboru i zamawiania usług finansowych.

  • 1 rok doświadczenia jako analityk biznesowy lub menedżer produktu
  • Doświadczenie w jednym z obszarów (IT, finanse, banki, MIF)
  • Znajomość procesów pracy w zespołach IT
  • Umiejętność organizacji procesu
  • Nacisk na wynik
  • Komunikacyjność
  • Umiejętność bycia odpowiedzialnym za wynik
  • Proaktywność
  • Zadania:

    • Opracowywanie nowych i optymalizacja istniejących procesów biznesowych (dostarczanie propozycji, opracowywanie uzasadnień biznesowych, przygotowywanie wymagań biznesowych, ustalanie zadań dla działu IT.)
    • Udział w rozwoju nowych systemów informatycznych w projekcie
    • Przyjmowanie zadań od klientów do działu IT, doprecyzowanie zadań, poddanie się rozwojowi IT, bieżące wsparcie w procesie rozwoju, testowanie zadań przez użytkowników, zamykanie zrealizowanych zadań w systemie śledzenia
    • < li>Udział w pracach zespołu projektowego IT, doradztwo,
    • Opracowanie dokumentacji

    Oferujemy:

    • Format pracy w pełni zdalny lub hybrydowy z możliwością wizyty w autonomicznym biurze open space obok metra Pałac Ukrainy w Kijowie według potrzeb kandydata
    • Godziwy poziom wynagrodzeń i przyzwoite podejście do pracownika
    • Program świadczeń korporacyjnych: dostęp do ubezpieczenia zdrowotnego, wsparcia zdrowia psychicznego, rekompensaty za szkolenie zawodowe lub inne wybrane kategorie
    • Płatny urlop, zwolnienie lekarskie oraz dodatkowe wsparcie finansowe w sytuacjach awaryjnych
    • Otwartość na nowe pomysły i osobisty wpływ na rozwój biznesu

    Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

    Kijów
    Pełny etat