Następna praca

Programista JavaScript (Junior+) w PlayToMax

4 września

52 wyświetlenia

PlayToMax

PlayToMax

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

4 września 2024 r GameDev Programista JavaScript (Junior+) Kijów, zdalnie Wymagane umiejętności JavaScript, HTML, CSS , ES6; Matematyka (algebra liniowa, geometria 2d i 3d) Angielski: Średniozaawansowany Będzie dodatkowym atutem mile widziana znajomość Pixi/Three.js/NodeJS; mile widziane doświadczenie w dziedzinie tworzenia gier Oferujemy ciekawą pracę na stanowisku tworzenie gier; zespół profesjonalistów; pełen etat (biuro w Kijowie lub zdalnie)18 dni urlopu kalendarzowego u

4 września 2024 r GameDev

Programista JavaScript (Junior+)

Kijów, zdalnie

Wymagane umiejętności

  • JavaScript, HTML, CSS , ES6;
  • Matematyka (algebra liniowa, geometria 2d i 3d)
  • Angielski: Średniozaawansowany

Będzie dodatkowym atutem

  • mile widziana znajomość Pixi/Three.js/NodeJS;
  • mile widziane doświadczenie w dziedzinie tworzenia gier

Oferujemy

  • ciekawą pracę na stanowisku tworzenie gier;
  • zespół profesjonalistów;
  • pełen etat (biuro w Kijowie lub zdalnie)
  • 18 dni urlopu kalendarzowego
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • płatne zwolnienie lekarskie
  • < /ul>

    Obowiązki

    • tworzenie odtwarzalnych reklam;
    • tworzenie gier i aplikacji HTML5;
    • przenoszenie gier z Unity i innych. w HTML5

Kijów