Następna praca

Tester bezpieczeństwa IT (Pentester) w Bank BPS S.A.

Opublikowano ponad 30 dni temu

48 wyświetleń

Bank BPS S.A.

0 recenzji
Brak doświadczenia
Warszawa
Główne zadania przeprowadzanie testów bezpieczeństwa np.: aplikacji webowych , infrastruktury teleinformatycznej (TLPT) opracowywanie raportów technicznych i zarządczych z wykonywanych prac wraz z rekomendacjami w zakresie eliminacji zidentyfikowanych podatności współpraca z programistami i administratorami w zakresie usuwania podatności lub ich mitygacji ocena ryzyka wykorzystania danej podatności w kontekście zabezpieczeń funkcjonujących w organizacji prowadzenie rejestru podatności , na

Główne zadania

  • przeprowadzanie testów bezpieczeństwa np.: aplikacji webowych , infrastruktury teleinformatycznej (TLPT)
  • opracowywanie raportów technicznych i zarządczych z wykonywanych prac wraz z rekomendacjami w zakresie eliminacji zidentyfikowanych podatności
  • współpraca z programistami i administratorami w zakresie usuwania podatności lub ich mitygacji
  • ocena ryzyka wykorzystania danej podatności w kontekście zabezpieczeń funkcjonujących w organizacji
  • prowadzenie rejestru podatności , nadzorowanie ryzyka związanego z daną podatnością oraz eskalowanie przypadków zwiększenia ryzyka.

Nasze oczekiwania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzenie testów bezpieczeństwa
  • znajomość rozwiązań do przeprowadzania testów bezpieczeństwa oraz wykrywania podatności Burp Suite, Metasploit, Kali Linux, nmap, Wireshark, Rapid
  • znajomość standardów w zakresie testowania bezpieczeństwa np. OWASP, NIST, PTES, OSSTMM
  • znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux, Unix), technologii kontenerowych i wirtualizacyjnych, cyklu życia oprogramowania (SDLC) oraz technologii chmurowych w zakresie testowania bezpieczeństwa
  • umiejętność jasnego przekazywania informacji o podatnościach zespołom technicznym jak i nietechnicznym interesariuszom
  • umiejętność planowania pracy, tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
  • umiejętność sporządzenia zaleceń ograniczających ryzyko oraz dokumentowania i tworzenia raportów z wykonanych czynności

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej do 10 dni w miesiącu
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dofinansowanie działań szkoleniowych
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych
  • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Warszawa