Następna praca

Sprzedawca internetowy w Persha kvitkova kompaniya

1 października

48 wyświetleń

Persha kvitkova kompaniya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Jesteśmy pierwszą firmą kwiatową. Od ponad 15 lat z sukcesem realizujemy projekty kompleksowej architektury krajobrazu rośliny domowe i designerskie donice, projekty z pionową architekturą krajobrazu i stabilizowanym mchem. Do tej pory zaprojektowaliśmy ponad 1000 obiektów nie tylko w Kijowie, ale na całej Ukrainie. Świadczymy także usługi regularnej pielęgnacji roślin. Nasze motto: Twoje rośliny są naszą troską.Nasza misja: twórz i realizuj projekty małej architektury, które przekształcają prze

Jesteśmy pierwszą firmą kwiatową. Od ponad 15 lat z sukcesem realizujemy projekty kompleksowej architektury krajobrazu rośliny domowe i designerskie donice, projekty z pionową architekturą krajobrazu i stabilizowanym mchem. Do tej pory zaprojektowaliśmy ponad 1000 obiektów nie tylko w Kijowie, ale na całej Ukrainie. Świadczymy także usługi regularnej pielęgnacji roślin. Nasze motto: Twoje rośliny są naszą troską.

Nasza misja:

  • twórz i realizuj projekty małej architektury, które przekształcają przestrzenie biurowe i prywatne w miejską dżunglę

  • zmieniaj kulturę konsumpcji poprzez profesjonalną usługę, która udowadnia, że ​​architektura krajobrazu i wysokiej jakości rośliny dzisiejsza pielęgnacja jest koniecznością

  • aby zaadaptować dowolne rośliny w pomieszczeniu

W związku z powiększeniem personelu poszukujemy marketera

Co jest potrzebne:

  • wyższe wykształcenie specjalistyczne

  • 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku marketera w obszarze B2B

  • umiejętności zarządcze i analityczne kampanii reklamowych, umiejętność współpracy z projektantami stron

  • posiadanie ogólnego oprogramowania biurowego i specjalistycznego: Microsoft Office, Google Workspace, Canva itp., umiejętność copywritingu, SMM, SEO , ogólna znajomość algorytmów mediów społecznościowych, sieci i wyszukiwarek

  • organizacja i umiejętność zarządzania czasem pracy

  • doskonałe umiejętności analityczne i doświadczenie strategiczne

    < /li>

Zadania:

  • tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej

  • analiza rynku konkurencji, znajdowanie nowych kanałów pozyskiwania klientów

  • < li>

    projektowo: opracowanie nowej koncepcji strony firmowej - wybór platformy, ustalenie zadań technicznych i nadzór nad wykonawcami

  • dalsza stała administracja serwisu strona internetowa i konta firmowe w sieciach społecznościowych

    < /li>
  • organizacja kampanii i działań marketingowych (reklama, promocje, program lojalnościowy itp.) — budżetowanie, uruchomienie, optymalizacja, analiza wydajności, raportowanie< /p>

  • udział w profesjonalnym filmowaniu zrealizowanych projektów do portfolio, organizacja wspólnych wydarzeń z klientami i partnerami, programy rabatowe, udział w wystawach itp.

  • wsparcie stylu korporacyjnego firmy, zamawianie markowych produktów

  • p>

Dlaczego my?

  • ciągle się rozwijamy i rozwijamy się, stale doskonalimy procesy pracy z klientami i wewnątrz firmy

  • jesteśmy fanami roślin, dlatego realizując projekty zwracamy szczególną uwagę na każdy liść

  • executives - ideologiczny i inspirujący, dorastał wewnątrz firmy

  • czekasz na przestronną dżunglę - biuro/schron przeciwbombowy z nieprzerwanym Internetem i generatorem (15 minut od Szuliawska)

    < /li>
  • wynagrodzenie - konkurencyjna stawka, regularne przeglądy, oficjalne zatrudnienie zgodnie z Kodeksem Pracy, płatny urlop 24 dni kalendarzowe w roku span>, płatne zwolnienie lekarskie

  • dogodny hybrydowy grafik pracy pon.-pt. od 9:00 do 18:00

  • zapewniamy wszystko, co niezbędne do komfortowej i wysokiej jakości pracy — sprzęt, komunikację korporacyjną. W biurze pyszna kawa i pyszności ;-)

  • wspólnie się bawimy, uczestniczymy w wydarzeniach tematycznych, świętujemy urodziny,granie w gry planszowe.

Przejdźmy do zaznajomiony:

Strona internetowa firmy - https://care.pervaya.com/ua/

Instagram – https://www.instagram .com/first_floral

Facebook - https://www.facebook.com/firstfloral

Wyślij swoje CV w recenzjach lub pocztą

Proszę wskazać poziom pożądanej nagrody za kreatywność i pracę

Nie możemy się tego doczekać!

Kijów
Pełny etat