Następna praca

Sprzedawca internetowy w Personalities, HR Company

23 września

11 wyświetleń

Personalities, HR Company

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Marketer internetowyNasz Klient to aktywnie rozwijająca się firma informatyczna dostarczająca szeroką gamę wysokiej jakości produktów, rozwiązań i usług z zakresu technologii informatycznych.Wymagania:doświadczenie zawodowe od 2 lat;< /p> możliwość pracy z e-mailami, tworzeniem listów, łańcuszków;doskonała znajomość narzędzi Google Ads, GTM, Facebook Ads. Zrozumienie algorytmów pracy i umiejętność ich prawidłowego wykorzystania; możliwość pracy z narzędziami analitycznymi GA4;monitorowanie główn

Marketer internetowy

Nasz Klient to aktywnie rozwijająca się firma informatyczna dostarczająca szeroką gamę wysokiej jakości produktów, rozwiązań i usług z zakresu technologii informatycznych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe od 2 lat;< /p>

  • możliwość pracy z e-mailami, tworzeniem listów, łańcuszków;

  • doskonała znajomość narzędzi Google Ads, GTM, Facebook Ads. Zrozumienie algorytmów pracy i umiejętność ich prawidłowego wykorzystania;

  • możliwość pracy z narzędziami analitycznymi GA4;

  • monitorowanie głównych wskaźników kampanii reklamowych, CPC, CPM, Wynik Jakości (wskaźnik jakości);

  • znajomość zasad SEO, optymalizacji serwisu pod kątem wyszukiwarek;

  • span style="font-style: normal; text-decoration: none" pomyślnie go zaimplementował;

  • chęć pracy na wynik;

  • odpowiedzialność i punktualność.

Obowiązki:

  • bierz udział w tworzeniu strategii rozwoju narzędzi cyfrowych firmy;

  • promocja usług firmy w Internecie;;

  • myśleniei uruchomienie kampanii reklamowych;

  • wykonaj promocję SEO kluczowych witryn (samodzielnie lub przy udziale kontrahentów);

  • analizuj skuteczność kanałów reklamowych, szukaj nowych, optymalizuj istniejące te;

  • monitorowanie głównych wskaźników kampanii reklamowych: CTR, CPC, Wynik Jakości;

  • wyszukaj nowe kanały promocji;

  • utrzymanie dystrybucji poczty e-mail;

  • tworzenie strategii;

  • tworzenie budżetu kampanii reklamowej;

  • analityka stron internetowych, aplikacji, kampanii reklamowych.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie (ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej);

  • możliwość rozwoju kariery i rozwoju zawodowego;

  • biuro w centrum miasta lub możliwość pracy zdalnej;

  • nauka języka angielskiego.

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego wymarzonego zespołu! Rozpatrywane będą wyłącznie CV przesłane w związku z ofertami pracy.

Kijów