Międzynarodowy konsultant ds. interakcji w Profesiyni zakupivli, DU

Opublikowano ponad 30 dni temu

36 wyświetleń

Profesiyni zakupivli, DU

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

"Profesjonalne zamówienia" ogłaszamy konkurs na stanowisko «Profesjonalne zakupy” to pierwsza scentralizowana organizacja zakupowa na Ukrainie, która dokonuje zakupów dla centralnych władz wykonawczych i jest także administratorem państwowego rynku Prozorro Market. Przekształcamy system zamówień publicznych na Ukrainie, zróbmy to razem!Główne obowiązki:Opracowanie i wdrożenie strategii współpracy międzynarodowej;Współpraca z darczyńcami/sponsorami (organizacjami międzynarodowymi, firmami, ambasa

"Profesjonalne zamówienia" ogłaszamy konkurs na stanowisko

Profesjonalne zakupy” to pierwsza scentralizowana organizacja zakupowa na Ukrainie, która dokonuje zakupów dla centralnych władz wykonawczych i jest także administratorem państwowego rynku Prozorro Market.

Przekształcamy system zamówień publicznych na Ukrainie, zróbmy to razem!

Główne obowiązki:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii współpracy międzynarodowej;
  • Współpraca z darczyńcami/sponsorami (organizacjami międzynarodowymi, firmami, ambasadami, rządami, fundacjami) w celu uzyskania pomocy międzynarodowej dla projektów Instytucji ;< /li>
  • Wyszukiwanie i systematyzacja istniejących programów wsparcia rozwoju organów państwowych na Ukrainie;
  • Komunikacja i korespondencja biznesowa z potencjalnymi darczyńcami/sponsorami;
  • Utrzymanie bazy danych darczyńców/sponsorów;
  • Przetwarzanie napływających wniosków i prowadzenie odpowiedniej bazy danych;
  • Przygotowywanie materiałów prezentacyjnych na temat pozyskiwania pomocy międzynarodowej;
  • Tłumaczenie informacji i materiały prezentacyjne z języka ukraińskiego na język angielski i odwrotnie (w razie potrzeby);
  • Udział w spotkaniach roboczych i spotkaniach dotyczących pozyskiwania pomocy międzynarodowej, przygotowywanie protokołów posiedzeń;
  • Udział w organizacji spotkań (online i offline);
  • Przygotowywanie raportów z otrzymanych usług.
  • Inne zadania poboczne związane z interakcją z interesariuszami zagranicznymi.

Nasz idealny kandydat:

  • Posiada wykształcenie wyższe w dziedzinie stosunków międzynarodowych/ekonomii/prawa lub innej pokrewnej dziedzinie;
  • Posiada co najmniej 3-letni staż pracy w obszarze interakcji międzynarodowych lub konsultingu;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (nie mniej niż C1);
  • Dobrze komunikuje się i negocjuje;
  • Umie pracować w szybkim tempie i dostosowywać się do zmian ;
  • Dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie ze wszystkimi gwarancjami prawnymi;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie finansowe uzależnione od wyników rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia ;
  • Możliwość szkoleń korporacyjnych;
  • Przyjazna i sprzyjająca atmosfera w zespole;
  • Wygodne i nowoczesne biuro (Plac Kontraktova);
  • Zapewnienie techniczne i nieprzerwany dostęp do Internetu.

Prosimy o przesłanie CV i wymaganego poziomu wynagrodzenia na adres e-mail: t.nozdrych @cpb.org.ua

Kijów