Stażysta w zakresie projektowania UX/UI w FutureSoft Technologies

23 September

20 wyświetleń

FutureSoft Technologies

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Poszukujemy kreatywnego i zmotywowanego stażysty zajmującego się projektowaniem UX/UI, który chce uczyć się i rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i wspierającym środowisku. Jeśli pasjonujesz się projektowaniem i dążysz do tworzenia wygodnych i estetycznych interfejsów, ta praca jest dla Ciebie!Zadania:Udział w użytkownikach badanie i analiza ich potrzeb.Pomoc w tworzeniu prototypów i makiet interfejsów.Opracowanie elementów wizualnych serwisów i aplikacji mobilnych.Współpraca z zespołem pro

Poszukujemy kreatywnego i zmotywowanego stażysty zajmującego się projektowaniem UX/UI, który chce uczyć się i rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i wspierającym środowisku. Jeśli pasjonujesz się projektowaniem i dążysz do tworzenia wygodnych i estetycznych interfejsów, ta praca jest dla Ciebie!

Zadania:

  • Udział w użytkownikach badanie i analiza ich potrzeb.
  • Pomoc w tworzeniu prototypów i makiet interfejsów.
  • Opracowanie elementów wizualnych serwisów i aplikacji mobilnych.
  • Współpraca z zespołem programistów i projektantów w celu poprawy doświadczenia użytkownika.
  • Wykonywanie rutynowych zadań związanych z projektowaniem zgodnie z zaleceniami starszych kolegów.

Wymagania:< /strong>

  • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania UX/UI (doświadczenie z narzędziami takimi jak Figma, Sketch lub Adobe XD będzie dodatkowym atutem).
  • Kreatywność i umiejętność myślenia koncepcyjnie.
  • < li>Dbałość o szczegóły i chęć uczenia się.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikowania swoich pomysłów.

My oferta:

  • Bezpłatne szkolenia i mentoring od doświadczonych projektantów.
  • Udział w prawdziwych projektach i możliwość współtworzenia projektu.
  • Przyjazny zespół i pozytywna atmosfera.
  • Możliwość rozwoju kariery po odbyciu stażu.
  • Harmonogram pracy: 5/2 w godzinach 9:00 - 18:00

Jeśli jesteś gotowy, aby zostać częścią naszego zespołu i rozpocząć karierę w projektowaniu, wyślij swoje CV i portfolio! Czekamy na Ciebie!

Kijów