Następna praca

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji w EasyPay

8 października

27 wyświetleń

EasyPay

EasyPay

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

W celu wzmocnienia działu bezpieczeństwa informacji ogłaszamy konkurs na stanowisko Specjalista ds. bezpieczeństwa informacjiEasyPay.Dlaczego warto z nami współpracować?EasyPay to lider rynku pod względem liczby terminali samoobsługowych.Jesteśmy jednym z najlepszych systemów płatności elektronicznych na Ukrainie (w ramach usługi dostępny jest serwis easypay.ua, więcej terminali płatniczych na terenie całej Ukrainy, zakupy internetowe, aplikacja mobilna EasyPay, system płatności zbliżeniowych w

W celu wzmocnienia działu bezpieczeństwa informacji ogłaszamy konkurs na stanowisko Specjalista ds. bezpieczeństwa informacjiEasyPay.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • EasyPay to lider rynku pod względem liczby terminali samoobsługowych.
  • Jesteśmy jednym z najlepszych systemów płatności elektronicznych na Ukrainie (w ramach usługi dostępny jest serwis easypay.ua, więcej terminali płatniczych na terenie całej Ukrainy, zakupy internetowe, aplikacja mobilna EasyPay, system płatności zbliżeniowych w transporcie publicznym).
  • Firma działa na rynku usług finansowych od ponad 20 lat od ponad 15 lat i wiemy dokładnie, co robimy.
  • Według wyników roku 2023 firma uzyskała status ważnego społecznie systemu płatniczego Ukrainy

Wymagania wobec kandydata:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji ochrony korporacyjnych systemów informatycznych od 1 roku
  • Wykształcenie zawodowe w zakresie bezpieczeństwa informacji
  • Znajomość ustawodawstwa z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • < p style="font-weight: 400">Znajomość OSI i TCP/IP

  • Zrozumienie łańcucha cyberzabójstw

  • Zrozumienie macierzy MITRE ATT&CK

  • Znajomość 10 najlepszych metodologii OWASP

Będzie plusem< /strong>

  • Umiejętności pracy z MS SQL Server DBMS .
  • Architektura wiedzy aplikacji internetowych.

Zadania:

  • Audyt bezpieczeństwa informacji korporacyjnych systemów.
  • Opracowanie rekomendacji dotyczących eliminacji braków w zakresie bezpieczeństwa informacji i monitorowanie ich wdrażania.
  • Udział w dochodzenie w sprawie incydentów cybernetycznych .

Co oferujemy:

  • Elastyczne warunki pracyusługi odpowiadające zróżnicowanym potrzebom naszych pracowników.
  • Coroczny urlop 24 dni kalendarzowe, płatne dni chorobowe;
  • Terminowa wypłata wynagrodzeń.
  • Grafik pracy od pon. do piątku 09:00-18:00;
  • Biuro z pyszną kawą na Podolu (Tarasa Szewczenko);
  • Możliwość pracy w formacie hybrydowym.

Kijów
Pełny etat