Następna praca

Generator lodu w BizForse

Opublikowano ponad 30 dni temu

41 wyświetlenie

BizForse

BizForse

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

The Bizforce Company- jest ekspertem w dziedzinie generowania leadów i outsourcingu. Firma tworzy niestandardową bazę klientów przy użyciu natywnych reklama . Dla każdego projektu opracowujemy indywidualną strategię pozyskiwania i utrzymania klientów.Dążymy do ciągłego wzrostu i rozwoju i obecnie poszukujemy generatora leadów, który wzmocni nasz zespół sprzedażowy.< strong>Zadania:Znajdowanie i przyciąganie potencjalnych klientów różnymi kanałami (sieci społecznościowe, e-maile, zimne rozmowy te

         The Bizforce Company- jest ekspertem w dziedzinie generowania leadów i outsourcingu.
Firma tworzy niestandardową bazę klientów przy użyciu natywnych reklama . Dla każdego projektu opracowujemy indywidualną strategię pozyskiwania i utrzymania klientów.

Dążymy do ciągłego wzrostu i rozwoju i obecnie poszukujemy generatora leadów, który wzmocni nasz zespół sprzedażowy.

< strong>Zadania:

  • Znajdowanie i przyciąganie potencjalnych klientów różnymi kanałami (sieci społecznościowe, e-maile, zimne rozmowy telefoniczne itp.).
  • < li>Badania i analiza rynków docelowych i odbiorców.
  • Tworzenie i utrzymywanie bazy danych potencjalnych klientów.
  • Interakcja z zespołem marketingu i sprzedaży w celu opracowania strategii pozyskiwania klientów.< /li>
  • Przygotowywanie raportów z wykonanej pracy i analiza efektywności generowania leadów.

Wymagania:

    < li>Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami.
  • Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi generowania leadów.
  • Umiejętność pracy z systemami CRM.
  • Analityczny sposób myślenia, dbałość o szczegóły.
  • li>Samoorganizacja i umiejętność pracy w warunkach wielozadaniowości.

Oferujemy:

Oferujemy: strong>

  • Konkurencyjny system wynagrodzeń i premii.

li>

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca w młodym i przyjaznym zespole.
  • Komfortowe biuro w centrum miasta.
  • Imprezy firmowe.< br/>
    Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy i spotkasz się wymagania, wyślij swoje CV na adres Telegram @lizaaa_hr7. Cieszymy się, że widzimy utalentowanych kandydatów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do naszego sukcesu!

    Wypełnij krótki formularz i nasz menadżer są z Tobą)

    https://forms.gle /UnPTinUdHRUA2sg49

    Lub napisz w telegramie)

    Telegram:@ lizaaa_hr7< /strong>

  • Przetłumaczone przez Google

    Lwów