Następna praca

Dyrektor Personalny, HRD w Family

30 sierpnia

39 wyświetleń

Family

Family

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

"Family" to jedna z największych krajowych sieci sprzedających ekskluzywną zastawę stołową i tekstylia. Nasza firma istnieje na rynku detalicznym od ponad 17 lat i nadal dynamicznie się rozwija.Jesteśmy przyjaznym zespołem i rodziną, która potrzebuje duszy naszej firmy - Dyrektora HR, który pomoże nam zmieniać się na lepsze i wdrażać efektywne procesy HR w firmie. Szukamy ambitnej, kreatywnej, wytrwałej osoby, która chce się rozwijać i rozwijać razem z firmą, osiągać nowe cele i rozwijać ciekawe

"Family" to jedna z największych krajowych sieci sprzedających ekskluzywną zastawę stołową i tekstylia.

Nasza firma istnieje na rynku detalicznym od ponad 17 lat i nadal dynamicznie się rozwija.

Jesteśmy przyjaznym zespołem i rodziną, która potrzebuje duszy naszej firmy - Dyrektora HR, który pomoże nam zmieniać się na lepsze i wdrażać efektywne procesy HR w firmie.

Szukamy ambitnej, kreatywnej, wytrwałej osoby, która chce się rozwijać i rozwijać razem z firmą, osiągać nowe cele i rozwijać ciekawe innowacyjne projekty w zakresie doboru i rozwoju personelu oraz jest gotowy do pracy z dużą ilością informacji. Będzie kochał swoją pracę, cenił swój czas, naładowywał optymizmem pracowników, proponował i wdrażał ciekawe pomysły oraz osiągał wyznaczone cele.

Jeśli to wszystko o Tobie, to zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu!

Twoje zadania :< /p>

  • Ambitne wyzwanie - zbudowanie i wdrożenie wszystkich procesów HR od 0;
  • Opracowanie i wdrożenie strategii HR firmy;
  • Utworzenie i rozwój zespołu;
  • Budowanie i rozwój HR-Marki firmy;
  • Kształtowanie kultury korporacyjnej;
  • Rozwój i wdrażanie motywacji materialnej i niematerialnej;
  • Wdrożenie NPS i eNPS, a na podstawie wyników opracowanie działań doskonalących;
  • < li>Analiza, systematyzacja i doskonalenie procesu rekrutacji;
  • Wdrażanie analityki i planowania HR;
  • Monitorowanie rynku pracy i terminowe wdrażanie zmian;
  • Przeprowadzanie audyty personalne, zarządzanie rotacją personelu;
  • Utrzymywanie pozytywnego klimatu psychologicznego w zespole;
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe;
  • obowiązkowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w handlu detalicznym co najmniej 3 lata;
  • udane doświadczenie w budowie i wdrażaniu wszystkich procesów HR od 0;
  • doświadczenie w kształtowaniu i utrzymywaniu kultury korporacyjnej oraz marki pracodawcy;
  • doskonała wiedza KZOT Ukrainy;
  • li>
  • posiadanie nowoczesnych metod szkolenia, adaptacji i oceny personelu;
  • umiejętność pracy w trybie intensywnym i wielozadaniowym;
  • li>
  • orientacja na wynik!
< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Co oferujemy:

  • ciekawa praca w ukraińskiej firmie handlowej;
  • oficjalne zatrudnienie;
  • terminowa wypłata pracy i możliwość wpływu na nią;
  • pięciodniowy tydzień pracy od 09:00 do 18:00;
  • komunikacja korporacyjna;
  • możliwość wdrożenia wszystkich swoich pomysłów i doświadczeń;
  • < li>rozwój osobisty i zawodowy.

Szukamy Lidera nastawionego na wyniki, dla którego ważne będą nie tylko wskaźniki finansowe, ale także Ludzie!

Co pomoże nam zbudować silny zespół ludzi o podobnych poglądach!

Czekamy na Twoje CV!

Kijów