Następna praca

Edytor HTML w DiVotek

23 września

17 wyświetleń

DiVotek

DiVotek

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro
Pełny etat

Poszukujemy projektanta, który chce rozwijać się w tworzeniu stron internetowych i zdobywać doświadczenie w pracy z nowoczesnymi technologiami. Jeśli znasz podstawy HTML, CSS, trochę znasz JavaScript i jesteś zainteresowany rozwojem w Tailwind, chętnie przyjmiemy Cię do naszego zespołu!Zadania:< /strong>< br/>Układ adaptacyjnych stron internetowych według układów. Obsługa kompatybilności między przeglądarkami i możliwości dostosowania stron internetowych. Interakcja z zespołem w celu wdrożenia n

Poszukujemy projektanta, który chce rozwijać się w tworzeniu stron internetowych i zdobywać doświadczenie w pracy z nowoczesnymi technologiami. Jeśli znasz podstawy HTML, CSS, trochę znasz JavaScript i jesteś zainteresowany rozwojem w Tailwind, chętnie przyjmiemy Cię do naszego zespołu!

Zadania:< /strong>< br/>Układ adaptacyjnych stron internetowych według układów. Obsługa kompatybilności między przeglądarkami i możliwości dostosowania stron internetowych. Interakcja z zespołem w celu wdrożenia najlepszych rozwiązań

Wymagania:
Znajomość HTML5, CSS3. Rozumienie JavaScript (na poziomie podstawowym). Umiejętności responsywne i umożliwiające obsługę różnych przeglądarek. Znajomość Tailwind lub chęć nauki

Będzie zaletą:
Chęć uczenia się i rozwoju w tworzeniu stron internetowychWiedza i doświadczenie z Alpine

Oferujemy:

  • Ciekawe zadania i możliwości nauki
  • Możliwość rozwoju w kierunku Laravela i innych nowoczesnych technologii
  • Przyjazny zespół i wsparcie mentora

Dnipro
Pełny etat