Następna praca

Tester HTML w REDI

16 września

51 wyświetlenie

REDI

REDI

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Witam!REDIto międzynarodowa firma produktowa z doświadczeniem w marketingu internetowym, specjalizująca się w kierowaniu ruchu i klientów do swoich produktów.Pracujemy od 12 lat. W tym czasie zebraliśmy duże doświadczenie w dziedzinie marketingu, rozszerzyliśmy działalność na kraje Europy, Azji, Ameryki Łacińskiej i zrzeszyliśmy ponad 200 pracowników na całym świecie. Zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy gotowi na zmiany, dlatego stworzyliśmy markę komunikacji z talentami, aby wspólnie rozwij

Witam!

REDIto międzynarodowa firma produktowa z doświadczeniem w marketingu internetowym, specjalizująca się w kierowaniu ruchu i klientów do swoich produktów.

Pracujemy od 12 lat. W tym czasie zebraliśmy duże doświadczenie w dziedzinie marketingu, rozszerzyliśmy działalność na kraje Europy, Azji, Ameryki Łacińskiej i zrzeszyliśmy ponad 200 pracowników na całym świecie. Zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy gotowi na zmiany, dlatego stworzyliśmy markę komunikacji z talentami, aby wspólnie rozwijać ukraiński biznes na całym świecie.

Naszą misją jako firmy jest gromadzenie najlepszych specjalistów w dziedzinie marketingu cyfrowego i zapewnianie im narzędzi do rozwoju zawodowego.

< p>< span style="font-weight: 400; Font-style: normal; text-decoration: none">Projekt się rozwija i poszukujemy nowych talentów. PotrzebujemyTester HTML, którego celem jest testowanie materiałów promocyjnych (strony przejściowej i strony docelowej).

Sprawdź nasze zadania i korzyści poniżej. Być może wkrótce wzmocnisz nasz projekt.

Twoje zadania:< /span>

  • testowanie pulpitu;

  • czytanie informacji o produkcie;

  • przepisywanie zmian copywriterom;

  • możliwa praca w Photoshopie;

  • przeróbka strony: wymiana opakowania i tytułów, zmiana przeznaczenia tekstu z jednego produktu na inny, bloki komentowania, przenoszenie tekstu pomiędzy plikami HTML i dostosowywanieidentyfikator regionu.

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomość teorii testowania;

  • zrozumienie układu gumowego/adaptacyjnego;

  • doświadczenie z Chrome DevTools;

  • Umiejętność obsługi Photoshopa;

  • analityczny sposób myślenia;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • perfekcjonizm i dbałość o szczegóły.

Zamiast tego oferujemy od siebie:

  • nie tylko koledzy, ale ludzie, którym nigdy nie jest obojętnie - stale generujemy nowe pomysły, dzielimy się doświadczeniami i wspieramy się nawzajem;

  • brak sztywnych ram — skupiamy się na wyniku;

  • elastyczny grafik: możesz rozpocząć o 9:00 lub 11:00 i zakończyć o 18:00 - 20:00 - tak jak Ci wygodnie;

  • < li style="waga-czcionki: 400; styl czcionki: normalny; dekoracja tekstu: brak">

    format — obecnie zdalny, ale posiadamy nowoczesne biuro do pracy w Kijowie (na zamówienie), które wyposażone jest w duży generator biurowy oraz Internet światłowodowy działający nawet przy wyłączonych światłach;< /p>

  • Język angielski jest zawsze aktualny na rynku pracy, dlatego prowadzimy zajęcia korporacyjne dla pracowników;

  • psycholog korporacyjny;

  • płatne urlopy, zwolnienia lekarskie i dodatkowa motywacja materialna z okazji rodzinnych świąt i ważnych dla Ciebie wydarzeń;

  • dzień wolny od urodzin;

  • rekompensata za edukację zewnętrzną;

  • pomoc w organizacji miejsca pracy;

  • kursy mistrzowskie, budowanie zespołu i imprezy - odpoczywamy tak ciężko, jak pracujemy.

Nasz proces rekrutacji wygląda następująco:
napisać do Ciebie kontrpropozycję z wyjaśnieniami? zaprosić Cię na rozmowę z rekruterem i menadżerem? zebrać referencje? wysłać Ofertę Pracy

Na pewno przejrzymy Twoje CV i jeśli będzie istotne, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 dni roboczych.

Nie szukamy idealnych, szukamy "naszych". A może to właśnie Ty. Będziemy rosnąć razem z radością!

< p>SZUKAJ WIĘCEJ O NAS I ZESPOLE W SIECI SPOŁECZNOŚCIOWYCH:

Kijów