Następna praca

Specjaliści HR w FFC

1 października

51 wyświetlenie

FFC

FFC

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

Do naszego zespołu poszukujemy menedżera HR. Jeśli jesteś komunikatywny, potrafisz znaleźć wspólny język z różnymi ludźmi i szukasz rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania personelem - będzie nam miło widzieć Cię w naszym zespole!Główne obowiązki: - Poszukiwanie i rekrutacja - Organizacja i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.Harmonogram pracy: pon.-pt. Od 10:00 do 17:00Wymagania:- Chęć do pracy w obszarze HR;- Dobre umiejętności komunikacyjne; - Odpowiedzialność i inicjatywa.Oferujemy:- Przyj

Do naszego zespołu poszukujemy menedżera HR. Jeśli jesteś komunikatywny, potrafisz znaleźć wspólny język z różnymi ludźmi i szukasz rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania personelem - będzie nam miło widzieć Cię w naszym zespole!
Główne obowiązki:

- Poszukiwanie i rekrutacja - Organizacja i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.

Harmonogram pracy: pon.-pt. Od 10:00 do 17:00

Wymagania:

- Chęć do pracy w obszarze HR;

- Dobre umiejętności komunikacyjne;

- Odpowiedzialność i inicjatywa.
Oferujemy:

- Przyjazny zespół i komfortowe warunki pracy;

- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Konkurencyjne wynagrodzenie ;< /p>

- Elastyczny grafik pracy.
Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres e-mail: [ t.me/Od_Vd ] lub zadzwoń pod numer.
Czekamy na Ciebie w naszym zespole

Odesa