Następna praca

Menedżer HR (Rekruter) w VRMedia

1 października

47 wyświetleń

VRMedia

VRMedia

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro
Pełny etat

Dzień dobry wszystkim! Rekrutujemy pracowników do naszego przyjaznego i zmotywowanego zespołu na stanowisko Menedżera HR (Rekruter), Menedżera RekrutacjiPrzyjmujemy zarówno osoby z doświadczeniem, jak i osoby dopiero rozpoczynające karierę ) Wykształcenie nie jest obowiązkowe.Zadania:- Publikowanie ofert pracy i przetwarzanie życiorysów kandydatów- Wyszukiwanie pracowników na różnych platformach - Utrzymywanie służbowych sieci społecznościowych- Komunikacja z potencjalnymi kandydatamiWymagania:

Dzień dobry wszystkim!

Rekrutujemy pracowników do naszego przyjaznego i zmotywowanego zespołu na stanowisko Menedżera HR (Rekruter), Menedżera Rekrutacji

Przyjmujemy zarówno osoby z doświadczeniem, jak i osoby dopiero rozpoczynające karierę ) Wykształcenie nie jest obowiązkowe.

Zadania:

- Publikowanie ofert pracy i przetwarzanie życiorysów kandydatów

- Wyszukiwanie pracowników na różnych platformach

- Utrzymywanie służbowych sieci społecznościowych

- Komunikacja z potencjalnymi kandydatami

Wymagania:

- Przyzwoitość< /p>

- Odpowiedzialność

- Punktualność

- Inicjatywa

- Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

Oferujemy:

- Godziny pracy od 9:00 do 18:00

- Możliwość rozwoju kariery!

- Tygodniowe wypłaty wynagrodzenia w walucie obcej

- Wynagrodzenie od 150 $ tygodniowo + premie

- Przerwy i lunch

- Korporacje

Jesteśmy pewni, że Ci się u nas spodoba)

W sprawie rozmowy kwalifikacyjnej i dodatkowych pytań napisz na telegram: @HR_Nikita1 lub zadzwoń pod numer +380959194073

Dnipro
Pełny etat