Następna praca

Menedżer HR, Rekruter w Staleks Shop & Service

5 września

36 wyświetleń

Staleks Shop & Service

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Staleks Shop & Service to sieć markowych sklepów firmy Staleks, w oparciu o które powstają profesjonalne centra konserwacji narzędzi. Shop & Service zapewnia pełną gamę produktów Staleks do użytku profesjonalnego i domowego, w sklepie można także zakupić różne dodatkowe produkty kosmetyczne.Firma dalej pracuje i rozwija się na rzecz zwycięstwa! Obecnie poszukujemy menedżera HR\rekrutera.My oferujemy:Godziny pracy od 9:00 do 18:00, pon.-pt.;< /li> Wynagrodzenie 20 500-28 000 UAH/miesiąc;W okresie

Staleks Shop & Service to sieć markowych sklepów firmy Staleks, w oparciu o które powstają profesjonalne centra konserwacji narzędzi. Shop & Service zapewnia pełną gamę produktów Staleks do użytku profesjonalnego i domowego, w sklepie można także zakupić różne dodatkowe produkty kosmetyczne.

Firma dalej pracuje i rozwija się na rzecz zwycięstwa! Obecnie poszukujemy menedżera HR\rekrutera.

My oferujemy:

  • Godziny pracy od 9:00 do 18:00, pon.-pt.;< /li>
  • Wynagrodzenie 20 500-28 000 UAH/miesiąc;
  • W okresie próbnym (1 miesiąc) wynagrodzenie 17 000 UAH;
  • Praca w stabilnej firmie;
  • Rabaty na produkty firmy;
  • Stałe wsparcie współpracowników i kierownictwa w pracy

Co jest dla nas ważne:

  • Doświadczenie zawodowe od 1 roku na podobnym stanowisku;
  • najlepiej ukończone kursy HR;
  • znajomość nowoczesnych metod wyszukiwania i selekcji personelu;
  • wysoki poziom samoorganizacji i umiejętności komunikacyjne.
< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Główne zadania na stanowisku:

  • Rekrutacja: pełny cykl doboru personelu od poszukiwania do zatrudnienia;
  • Adaptacja: zapewnienie skutecznego onboardingu nowych pracowników;
  • Usystematyzowanie i opis procesów istniejące procesy HR i ich doskonalenie;
  • Offboarding: koordynacja procesu odchodzenia pracowników z firmy
  • Udział w organizacji i prowadzeniu wydarzeń dla pracowników
  • Praca; z danymi pracowników;
  • Raportowanie i analityka.

Czekamy na Ciebie w naszym zespole) Po prostu wyślij swoje CV!

Jeśli masz pytania, zadzwoń: 068 448 61 51 Iryna.

Więcej o nas:

Strona internetowa naszej firmy: https:// /staleks.ua/

Strona na Instagramie: https://www .instagram.com/staleks_ukraine/

Charków