Następna praca

Menedżer HR (w biurze) w FS HOLDING

Opublikowano ponad 30 dni temu

31 wyświetlenie

FS HOLDING

FS HOLDING

0 recenzji
Brak doświadczenia
Dnipro
Pełny etat

Wymagania:wysokie umiejętności komunikacyjne;aktywny użytkownik sieci społecznościowych; umiejętności pracy z MC Office;Warunki pracy:Harmonogram: 9:00 - 18:00 Lunch: 1 godzina o dowolnej porze + przerwy kawowe (2 po 15 minut)Biuro w centrum DniepruKomfortowa strefa wypoczynku Zadania:Przetwarzanie CV na platformach poszukiwania pracyZarządzanie służbowymi sieciami społecznościowymi Rejestracja i publikacja ofert pracyKontrola ofert pracy na platformachKontakt z potencjalnymi kandydatamiPrzepro

Wymagania:

  • wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • aktywny użytkownik sieci społecznościowych;
  • umiejętności pracy z MC Office;

Warunki pracy:

  • Harmonogram: 9:00 - 18:00
  • Lunch: 1 godzina o dowolnej porze + przerwy kawowe (2 po 15 minut)
  • Biuro w centrum Dniepru
  • Komfortowa strefa wypoczynku

Zadania:

  • Przetwarzanie CV na platformach poszukiwania pracy
  • Zarządzanie służbowymi sieciami społecznościowymi
  • Rejestracja i publikacja ofert pracy
  • Kontrola ofert pracy na platformach
  • Kontakt z potencjalnymi kandydatami
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych

< strong>I tak, jeśli pasujemy do siebie, a nie numerycznie, może to właśnie Ty zostaniesz osobą, której szukamy.)

tg https://t.me/fsholdingdp< / p>

Dnipro
Pełny etat