Następna praca

Menedżer HR w Nova poshta

6 września

29 wyświetleń

Nova poshta

Nova poshta

0 recenzji
Brak doświadczenia
Pełny etat

Firma „Nova Poshta” jest liderem w dziedzinie logistyki i dostarczania przesyłek pocztowych na Ukrainie. Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący dostawę dokumentów, paczek i ładunków, a także usługi magazynowania i przeładunku ładunków. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i wysokiemu poziomowi obsługi zapewniamy satysfakcję klientów oraz stwarzamy naszym pracownikom najbardziej komfortowe warunki pracy. Dołącz do naszego zespołu i wpływaj na kształtowanie najważniejszego zasobu firmy – p

Firma „Nova Poshta” jest liderem w dziedzinie logistyki i dostarczania przesyłek pocztowych na Ukrainie. Oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący dostawę dokumentów, paczek i ładunków, a także usługi magazynowania i przeładunku ładunków. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i wysokiemu poziomowi obsługi zapewniamy satysfakcję klientów oraz stwarzamy naszym pracownikom najbardziej komfortowe warunki pracy. Dołącz do naszego zespołu i wpływaj na kształtowanie najważniejszego zasobu firmy – personelu. Będziesz odpowiedzialny za rekrutację, selekcję, szkolenie i rozwój pracowników, a także za wsparcie procesu komunikacji wewnętrznej i zapewnienie komfortowych warunków pracy.

Zadania:

- Zapewnienie profesjonalnej rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych pracowników.

- Prowadzenie dokumentacji personalnej i zapewnienie zgodności z wymogami regulacyjnymi.

- Wsparcie procesu komunikacji wewnętrznej i rozwoju kultury korporacyjnej.

< br/>

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku od 1 roku.

- Wysoka odpowiedzialność i orientacja na wynik.

- Umiejętność pracy w zespole i prowadzenia negocjacji.

- Znajomość prawa pracy oraz przepisów z zakresu kadr.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie.

- Oficjalne zatrudnienie.

- Komfortowe warunki pracy i przyjazna atmosfera w zespole.

- Transport korporacyjny pracowników ze Lwowa.

< p>

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i mieć wpływ na kształtowanie się najcenniejszego zasobu firmy – ludzi, wyślij swoje CV na podany adres e-mail. Czekamy na Ciebie!

Pełny etat