Następna praca

Menedżer HR w AS-Step

14 October

14 wyświetleń

AS-Step

AS-Step

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

Firma produkcyjno-handlowa AC-Step, zatrudniająca 350+ pracowników w stanie, posiadamy główne działy: produkcyjny, dom handlowy, dom modelarski oraz pomocnicze: magazyny, back-office i inne, 83 zróżnicowane stanowiska.Poszukujemy personelu do naszego zespołu menadżera, posiadającego udane doświadczenie w zakresie rekrutacji i adaptacji pracowników na różnych poziomach.Oferujemy:wsparcie i mentoring< li>otwartość na proponowane przez Państwa zmiany terminowa wypłata wynagrodzenia, 2 razy w mies

Firma produkcyjno-handlowa AC-Step, zatrudniająca 350+ pracowników w stanie, posiadamy główne działy: produkcyjny, dom handlowy, dom modelarski oraz pomocnicze: magazyny, back-office i inne, 83 zróżnicowane stanowiska.

Poszukujemy personelu do naszego zespołu menadżera, posiadającego udane doświadczenie w zakresie rekrutacji i adaptacji pracowników na różnych poziomach.

Oferujemy:

  • wsparcie i mentoring
  • < li>otwartość na proponowane przez Państwa zmiany terminowa wypłata wynagrodzenia, 2 razy w miesiącu
  • obowiązkowy urlop 2 razy w roku przez 14 dni

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku od 2 lat
  • zainteresowanie zawodem, dodatkowe wykształcenie z zakresu HR, kursy, szkolenia itp.
  • < li>pewne posiadanie umiejętności z zakresu rekrutacji
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • organizacja i efektywność

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wolne stanowiska w firmie
  • organizowanie i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z potencjalnymi kandydatami
  • opracowywanie i wdrażanie wewnętrznych procesów, dokumentów i programów
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii HR firmy
  • udział w rozwoju marki HR firmy
  • monitorowanie rynku pracy

Czekamy na Twoje CV z podpowiedzią poziom wynagrodzenia, jakiego od nas oczekujesz

Obejrzyj o nas na Youtube - https://www.youtube.com/watch?v=Til3S8B7jqc

Odesa