Następna praca

Menedżer HR w Dodo Socks

Opublikowano ponad 30 dni temu

59 wyświetleń

Dodo Socks

Dodo Socks

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Dodo Socks to ukraińska marka skarpetek, podstawowej bielizny i akcesoriów. Działalność naszej marki opiera się na trzech głównych wartościach: ukraińskiej tożsamości, lokalnej produkcji i odpowiedzialności społecznej. Zadania:Rekrutacja , selekcja i rozmowy kwalifikacyjne z potencjalnymi kandydatami;Integracja nowych pracowników w procesy zespołu i firmy;Analiza produktywności pracowników;Wsparcie i rozwój korporacyjnych kultura; Opracowywanie i wdrażanie programów motywacji personelu;Wymagania

Dodo Socks to ukraińska marka skarpetek, podstawowej bielizny i akcesoriów. Działalność naszej marki opiera się na trzech głównych wartościach: ukraińskiej tożsamości, lokalnej produkcji i odpowiedzialności społecznej.

Zadania:

  • Rekrutacja , selekcja i rozmowy kwalifikacyjne z potencjalnymi kandydatami;
  • Integracja nowych pracowników w procesy zespołu i firmy;
  • Analiza produktywności pracowników;
  • Wsparcie i rozwój korporacyjnych kultura;
  • Opracowywanie i wdrażanie programów motywacji personelu;

Wymagania:

< ul style= "font-style: normal; Font-weight: 400">
  • Doświadczenie w rekrutacji i/lub zarządzaniu zasobami ludzkimi
  • Umiejętność pracy z dokumentacją
  • Odpowiedzialność i organizacja< /li>
  • Znajomość komputera (Google Workspace)
  • Oferujemy:

    • Urzędowe zatrudnienie
    • Elastyczny grafik pracy
    • Możliwości rozwoju kariery i rozwoju zawodowego
    • Przyjazna atmosfera w zespole
    • Konkurencyjne wynagrodzenie.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zadzwoń lub wyślij swoje CV.

    Lwów