Następna praca

HR biznesowy partner w regionach w PrivatBank

16 września

25 wyświetleń

PrivatBank

PrivatBank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Krzywy Róg

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje wiodącą pozycję pod względem wszystkich wskaźników finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego kraju.Jesteśmy poszukuje partnera HR-biznesowego w regionach, który pragnie pracować w dynamicznym środowisku i podziela wartości wzajemnego zaufania, otwartości i inicjatywy. p>Poszukujemy profesjonalisty zorientowanego na cel potrafiący wykonywać wiele za

PrivatBank to największy bank na Ukrainie i jeden z najbardziej innowacyjnych banków na świecie świat. Zajmuje wiodącą pozycję pod względem wszystkich wskaźników finansowych w branży i odpowiada za około jedną czwartą całego systemu bankowego kraju.

Jesteśmy poszukuje partnera HR-biznesowego w regionach, który pragnie pracować w dynamicznym środowisku i podziela wartości wzajemnego zaufania, otwartości i inicjatywy. p>

Poszukujemy profesjonalisty zorientowanego na cel potrafiący wykonywać wiele zadań jednocześnie, z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, nastawiony na jakość i wyniki.

Główna rola stanowiska:budowanie strategicznych partnerstw z menadżerami i pracownikami banku w przydzielonym regionie, poprzez świadczenie wysokiej jakości doradztwa kierownikom pionów strukturalnych i pracownikom Makro RU w kwestiach zarządzania personelem na całym obszarze cały cykl stosunków pracy pracodawca-pracownik, realizacja ustalonych KPI

Główne obowiązki:

  • Doradztwo i wsparcie pracowników Administracji Makroregionalnej
  • Zapewnienie efektywnego funkcjonowania procesów zarządzania personelem Administracji Makroregionalnej
  • Zapewnienie praktycznej pomocy w HR w zagadnieniach makroregionalnej administracji, w tym zarządzania talentami, zarządzania wynagrodzeniami i wynikami, rozwiązywania konfliktów, rozwoju organizacyjnego, rekrutacji, szkoleń i rozwoju pracowników itp.
  • Zapewnienie procesu onboardingu pracowników
  • < li>Zapewnienie szkoleń i rozwoju, mających na celu rozwój, rozwój kariery i poprawę efektywności pracy pracowników
  • Wdrożenie programów zarządzania talentami
  • Zapewnienie realizacji wewnętrznych polityk, regulaminów i procedury zarządzania personelem w przydzielonym biurze Makroregionalnym< /li>
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej z kadrą kierowniczą Makroregionu: sesje informacyjne, indywidualne prace wyjaśniające, prezentacje projektów i zmian w Banku
  • Przygotowanie rezerwa kadrowa
  • Udzielanie konsultacji w zakresie prawa pracy i zapewnianie realizacji codziennych działań operacyjnych w zakresie zarządzania personelem zgodnie z ustawodawstwem Ukrainy i wewnętrznymi dokumentami normatywnymi rozwoju marki pracodawcy Banku
  • Udział we wspólnych projektach HR, rozwój i automatyzacja procesów biznesowych HR

Podstawowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności „Ekonomia”, „Psychologia”, „Socjologia”, „Zarządzanie”, „Prawo”
  • ponad 3 lata doświadczenia zawodowegooraz w zakresie zarządzania personelem na stanowiskach menadżera lub szefa HR
  • Doświadczenie udziału w procesach i projektach transformacyjnych na poziomie organizacji dużej skali
  • Głęboka wiedza z zakresu zarządzania personelem procesy i narzędzia (w szczególności selekcja, adaptacja, szkolenia i rozwój, ocena personelu, wynagrodzenia i świadczenia, komunikacja wewnętrzna, marka pracodawcy itp.)
  • Dogłębna znajomość ustawodawstwa pracy Ukrainy i administracji personalnej
  • Umiejętności pracy z informacjami tekstowymi i liczbowymi, analityczny sposób myślenia
  • Zrozumienie zasad pracy z marką pracodawcy
  • Umiejętność pracy z informacjami poufnymi i wrażliwymi< /li>
  • Dostępność kompetencji: orientacja na wyniki, praca zespołowa, koncentracja na kliencie, skuteczna komunikacja
  • Płynna znajomość języka ukraińskiego (w mowie i piśmie)
  • Pewny użytkownik PC, MS Komputery biurowe, usługi Google i bankowe

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Praca w największym i najbardziej innowacyjnym banku Ukrainy
  • Urzędowe zatrudnienie i 24 dni kalendarzowe urlopu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenia medyczne i komunikacja mobilna w firmie
  • Szkolenia dla firm
  • Nowoczesne, komfortowe biuro
  • Przyjazna, profesjonalna kadra i mocny zespół

PrivatBank jest otwarty na wsparcie i zatrudnienie weteranów, a także osób niepełnosprawnych.

Dyskryminacja ze względu na stan zdrowia i sprawność fizyczną, wiek, rasę lub pochodzenie etniczne, płeć i stan cywilny jest dla nas niedopuszczalna.

Jesteśmy gotowi przeszkolić weteranów i kandydatów z niepełnosprawnościami bez doświadczenia w bankowości.

Jeśli posiadasz status osoby niepełnosprawnej lub weterana, skontaktuj się z [email protected]. Specjaliści PrivatBanku udzielą porad i wsparcia podczas procesie selekcji i po zatrudnieniu.

Krzywy Róg