Następna praca

Kierownik działu sprzedaży w Sferalayn LTD, TOV

9 października

8 wyświetleń

Sferalayn LTD, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Poznajmy się, jesteśmy "SPHERALINE LTD" LLC - główną działalnością naszej firmy jest dystrybucja artykułów elektrotechnicznych oraz kompleksowe dostarczanie artykułów elektrotechnicznych i kablowych i przewodzących dla obiektów budowy i rekonstrukcji. O firmie:14 lat udanej pracy na rynku ukraińskim.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem firmy ponad 20 europejskich i ukraińskich producentów, takich jak Schneider Electric, DKC, KOPOS, LEDVANCE, E.NEXT, OBO Bettermann, Hager, Eaton i inni.

Poznajmy się, jesteśmy "SPHERALINE LTD" LLC - główną działalnością naszej firmy jest dystrybucja artykułów elektrotechnicznych oraz kompleksowe dostarczanie artykułów elektrotechnicznych i kablowych i przewodzących dla obiektów budowy i rekonstrukcji.

O firmie:
14 lat udanej pracy na rynku ukraińskim.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem firmy ponad 20 europejskich i ukraińskich producentów, takich jak Schneider Electric, DKC, KOPOS, LEDVANCE, E.NEXT, OBO Bettermann, Hager, Eaton i inni.

Czego oczekujemy od kandydata:< /strong>

  • Wykształcenie.
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem od 2 lat.
  • Pozytywne doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B (doświadczenie w branży elektrycznej lub powiązane rynki będą zaletą).
  • zysk firmy.
  • Umiejętność nie tylko zarządzania, ale także motywowania zespołu, podzielania i wspierania wspólnych wartości.
  • Wysokie cechy przywódcze, aktywność, celowość , systematyczność, wysoka efektywność, chęć pracy na wyniki.

Główne zadania:

  • Efektywne zarządzanie zespołem i rozwój zespołu praca działu sprzedaży.
  • Systemowa praca z podwładnymi (planowanie, organizacja, motywacja, mentoring, kontrola).
  • Ciągła analiza wyników działalności handlowej, pomiar kluczowych wskaźników sprzedażowych i rentowności .
  • Kształtowanie i zapewnienie realizacji przez pracowników zaplanowanych wskaźników sprzedażowych i wydajnościowych KPI.
  • Negocjacje i spotkania z kluczowymi klientami.
  • Organizacja pracy w CRM.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i rzetelnej firmie.
  • Możliwość wpływu na osiągać wysokie dochody.
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00.
  • Urzędowe zatrudnienie płatne 24 dni kalendarzowe.
  • Możliwość rozwoju kariery.
  • Korporacyjna komunikacja mobilna.
  • li>
  • Biuro znajduje się 10 minut spacerem od dworca. Stacja metra Nyvky, na terenie Miejskiego Parku Biznesu Nyvky.

Dołącz do zespołu profesjonalistów!

Kijów