Kierownik bloku wdrożeń i wsparcia usług łączności stacjonarnej w FARLEP INVEST, TM Vega

4 września

25 wyświetleń

FARLEP INVEST, TM Vega

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Otwórz drzwi do swojego sukcesu z firmą Vega Telecom, częścią Grupy spółek Vodafone Ukraine i dołącz do zespołu, w którym innowacyjne pomysły i nowoczesne technologie znajdują swoje miejsce i stają się rzeczywistość dla naszych klientów!Vega Telecom to uznany ukraiński operator telekomunikacyjny dostarczający szeroką gamę kompleksowych rozwiązań dla biznesu i domu w zakresie szerokopasmowego dostępu do Internetu, telefonii, telefonii IP, transmisji i danych przechowywanie na zdalnych serwerach z

Otwórz drzwi do swojego sukcesu z firmą Vega Telecom, częścią Grupy spółek Vodafone Ukraine i dołącz do zespołu, w którym innowacyjne pomysły i nowoczesne technologie znajdują swoje miejsce i stają się rzeczywistość dla naszych klientów!

Vega Telecom to uznany ukraiński operator telekomunikacyjny dostarczający szeroką gamę kompleksowych rozwiązań dla biznesu i domu w zakresie szerokopasmowego dostępu do Internetu, telefonii, telefonii IP, transmisji i danych przechowywanie na zdalnych serwerach zarówno na Ukrainie, jak i za granicą.

Jesteśmy strategiczną, odpowiedzialną firmą, która łączy ludzi i wierzy, że nowoczesne technologie i wysokiej jakości usługi mogą zmienić świat, i robimy to krok po kroku od ponad 15 lat - niestrudzenie się doskonalimy i zdecydowanie nie planujemy przestać.

Obecnie aktywnie rozwijamy naszą sieć, dlatego Firma zawsze poszukuje utalentowanych specjalistów i zaprasza do dołączenia do naszego zespołu Kierownik jednostki wdrażanie i obsługa usług łączności stacjonarnej

 Naszym pracownikom oferujemy:

  • oficjalne zatrudnienie od pierwszego dnia;
  • stabilne, terminowe wynagrodzenie (bez opóźnień, w jasno określone terminy);
  • Składki zgodne z Polityką Firmy;
  • Płatny urlop — 27 dni oraz zwolnienie lekarskie zgodnie z Kodeksem Pracy;
  • Ubezpieczenie medyczne i preferencyjne stawki dla rodziny i przyjaciół;
  • Dostarczenie sprzętu IT i pełnego zestawu niezbędnych narzędzi do wygodnej pracy;
  • Korporacyjna komunikacja mobilna dla Ciebie i opłacalny plan taryfowy od Vodafone dla rodziny ;
  • Szkolenia korporacyjne i wewnętrzna wymiana wiedzy;
  • Wygodne i bezpieczne biuro z zadaszeniem, miejscami do odpoczynku, wyposażoną kuchnią z bezpłatną kawą i herbatą;
  • Harmonogram pracy: poniedziałek-piątek od 9:00 do 18:00

 Jakie zadania Cię czekają:

  • Zapewnienie niezbędnego pozyskania nowych klientów w odpowiednich segmentach: Internet stacjonarny, kanały transmisji danych, kolokacja - wszystkie technologie telefonii: telefonia IP, SIP trunk, Cloud PBX >
  • tranzyt i terminacja ruchu międzynarodowego i krajowego.<; /li>
  • Kontrola i koordynacja działań w procesach rozpatrywania, zatwierdzania i budowy nowej sieci w odpowiednich segmentach zgodnie ze strategią firmy i w oparciu o ustalony budżet.
  • Rozwój sieci baza aktualnych klientów zgodnie ze strategią firmy i w oparciu o ustalony budżet.
  • Zapewnienie realizacji planów sprzedażowych i utrzymanie aktywnej bazy klientów.
  • Opracowanie nagrody system dla partnerów/dealerów, systemy motywacji pracowników zajmujących się sprzedażą bezpośrednią.

 Niezbędne umiejętności i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe (technologie informacyjne, telekomunikacja, ekonomia)
  • Doświadczenie pracy na stanowisku kierowniczym od 3 lat.
  • Posiadanie umiejętności zarządzania strategicznego i operacyjnego.
  • Znajomość strategii sprzedaży w odpowiednich segmentach, umiejętności prognozowania i planowania nowej sprzedaży, odpływu i rozwój istniejącej bazy klientów.
  • Rozrozumienie rynku usług telekomunikacyjnych i możliwych kanałów sprzedaży

Zostań częścią Rodziny Vega. Czekamy na Twoje CV!

Kijów