Kierownik projektów sprzedaży produktów własnej produkcji (glazura i pasta) w Zolota Milya, PP TD / Golden Mile Tradehouse

Opublikowano ponad 30 dni temu

48 wyświetleń

Zolota Milya, PP TD / Golden Mile Tradehouse

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Grupa Firm BALEX - Firma jest krajowym liderem w kompleksowym dostarczaniu surowców i rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstw branży spożywczej.Zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły, a jednocześnie nadal starannie pielęgnujemy tradycje, które mają ponad 200 lat.Jeśli będziesz z nami, otrzymasz:możliwości rozwoju,kariery i rozwoju zawodowego,gwarancje ubezpieczeń społecznych.Jesteśmy stale się rozwijamy, dlatego w ramach projektu zmian reorganizujemy naszą strukturę organizacyjną i

Grupa Firm BALEX - Firma jest krajowym liderem w kompleksowym dostarczaniu surowców i rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstw branży spożywczej.

Zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły, a jednocześnie nadal starannie pielęgnujemy tradycje, które mają ponad 200 lat.

Jeśli będziesz z nami, otrzymasz:

  • możliwości rozwoju,
  • kariery i rozwoju zawodowego,
  • gwarancje ubezpieczeń społecznych.

Jesteśmy stale się rozwijamy, dlatego w ramach projektu zmian reorganizujemy naszą strukturę organizacyjną i zapraszamy do zespołu Category Managera.

Zadania, z którymi będziesz pracować:

  • zarządzanie wskaźnikami ekonomicznymi kategorii zaufanej;
  • tworzenie matrycy asortymentowej, dobór produktów zgodnie ze strategią kategorii, optymalizacja matrycy;
  • analiza sprzedaży naszych produktów na rynku, rentowności i reprezentacji;
  • szczegółowa wycena w ramach kategorii produktu;
  • zarządzanie i bezpośredni udział w pracy z kluczowymi klientami, w tym wyszukiwanie nowych, prowadzenie negocjacji w celu uzgodnienia warunków handlowych;
  • li>
  • opracowanie programu promocji kategorii produktów, kontrola realizacji zaplanowanych wskaźników kategorii zaufanej.
< p style="styl czcionki: normalny; Font-weight: 400">Jesteś naszym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (menedżer produktu, menadżer kategorii, menadżer marki);
  • doświadczenie w negocjacjach z pierwszymi osobami w firmie;
  • doświadczenie w zarządzaniu asortymentem;
  • doświadczenie w uruchamianiu projektów w segmencie branży spożywczej będzie dużym atutem;
  • wysoka efektywność, aktywna pozycja życiowa, proaktywność, celowość;
  • własny samochód (pozycja oznacza mobilność).

Co oferujemy?

  • oficjalne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość zarobku w związku z osiąganymi wynikami (system wynagrodzeń i premii);
  • płatne urlopy (24 dni kalendarzowe) i zwolnienia lekarskie, są dodatkowe święta;
  • harmonogram pracy 5/2 od 8:00 do 17:00 (praca w biurze);
  • wygodne biuro w dogodnej lokalizacji (w pobliżu Zahisnyky). Ukrainy);
  • > przyjazną, życzliwą atmosferę w zespole ludzi o podobnych poglądach;
  • środowisko umożliwiające ciągły rozwój zawodowy nawet w warunkach wojennych.
  • Nasze witryny i sieci społecznościowe:

    https://www.facebook com/goldenmile .gmth/

    Stań się częścią naszego zespołu i osiągaj z nami swoje cele!

Charków