Kierownik wsparcia produktowego działu rozwiązań płatniczych (Product Owner) w Sense Bank

14 października

23 wyświetlenia

Sense Bank

Sense Bank

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Sense Bank to bank państwowy z 30-letnią historią. W tym czasie staliśmy się nie tylko miejscem pracy, ale wspólnotą liczącą 4000 osób, w której wszyscy oddani są misji tworzenia znaczeń, aby spełniły się marzenia Ukraińców. Poszukujemy osoby, która: przeanalizuje rynek płatności i produkty konkurencji, zidentyfikuje problemy potencjalnych użytkowników w celu oceny możliwych obszarów rozwoju;przekształcić potrzeby klienta w gotowy produkt (usługi płatnicze); li>wyznaczać zadania programistom i p

Sense Bank to bank państwowy z 30-letnią historią. W tym czasie staliśmy się nie tylko miejscem pracy, ale wspólnotą liczącą 4000 osób, w której wszyscy oddani są misji tworzenia znaczeń, aby spełniły się marzenia Ukraińców.

Poszukujemy osoby, która:

  • przeanalizuje rynek płatności i produkty konkurencji, zidentyfikuje problemy potencjalnych użytkowników w celu oceny możliwych obszarów rozwoju;
  • przekształcić potrzeby klienta w gotowy produkt (usługi płatnicze);
  • li>wyznaczać zadania programistom i projektantom;
  • przeprowadzać badania rynku i grupy docelowej;
  • przetwarzać opinie użytkowników produktów;
  • współpracować z zespołem produktowym (analityka, rozwój, testowanie);
  • brać udział w procesach testowych;
  • przeprowadzać DEMO dla banku klientom i pracownikom;

 Nadajesz się, jeśli masz:

  • wyższe wykształcenie;
  • doświadczenie w tworzeniu planu rozwoju produktu lub wyodrębnionych funkcji i śledzeniu jego realizacji;
  • znajomość sfery bankowej;
  • zrozumienie procesów rozwoju produktu, obszarów odpowiedzialności zespołu, umiejętności komunikacji z innymi oddziały banku i potencjalnych użytkowników;
  • znajomość ram regulacyjnych NBU i ustawodawstwa Ukrainy
  • < li>doskonałe umiejętności komunikacyjne;

< strong>Dlaczego warto do nas przyjść?

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie;

Roczna rewizja wynagrodzeń zgodnie z własnymi wskaźnikami efektywnościowymi i finansowymi Banku;

Premie za osiągnięcie CRI;

Ubezpieczenie medyczne;

Wsparcie i pomoc w sytuacjach kryzysowych dzięki programowi charytatywnemu „Pomagajmy Razem”;

28 dni urlopu wypoczynkowego i dodatkowe dni urlopu;

Nauka w bezpłatnej szkole wewnętrznej DOSVID dla zarządzania, przywództwa i umiejętności zawodowych oraz szkoła IT w obszarach SQL, Data Science i innych specjalności technicznych;

Klub anglojęzyczny: spotykamy się dwa razy w tygodniu w grupie podobnie myślących osób, aby omówić szeroka gama tematyczna;

Społeczność Sportowa, która codziennie organizuje bezpłatne szkolenia: od tańców sportowych po treningi siłowe. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie

 Masz jeszcze wątpliwości lub chcesz do nas dołączyć?

Jesteśmy otwarci na każdego. Nie mamy uprzedzeń i stereotypów. Aktywnie pracujemy nad rozwojem inkluzywności w zespole. Różnice w poglądach i doświadczeniach, równość płci i tolerancja wiekowa mają dla nas sens. Szanujemy wkład wojska w bezpieczeństwo Ukrainy i chętnie oferujemy zatrudnienie weteranom.

Nasze wartości to otwartość, interakcja, zapał, skuteczność.

Gotowy? Wyślij swoje CV!

Zostań częścią zespołu, odblokuj swój potencjał dzięki Sense Bank

Kijów