Następna praca

Szef linii produktów w SkillsFactory

16 września

38 wyświetleń

SkillsFactory

0 recenzji
Brak doświadczenia
Iwano-Frankiwsk
Pełny etat

Firma będąca wiodącym ukraińskim producentem podstacji transformatorowych, rozdzielnic i specjalizująca się w świadczeniu pełnego cyklu usług – od projektu po montaż, zaprasza do współpracy Menedżera linii produktów „Rozdzielnice niskiego napięcia do 6300 mA”Kluczowe zadania: Stały monitoring i analiza rynku, konkurencji i konkurencyjnych produktów. Dostępność aktualnych informacji o rynku, konkurentach i produktach;Tworzenie i analiza informacji w celu zrozumienia trendów rynkowych i potrzeb kl

Firma będąca wiodącym ukraińskim producentem podstacji transformatorowych, rozdzielnic i specjalizująca się w świadczeniu pełnego cyklu usług – od projektu po montaż, zaprasza do współpracy Menedżera linii produktów „Rozdzielnice niskiego napięcia do 6300 mA”

Kluczowe zadania:

  • Stały monitoring i analiza rynku, konkurencji i konkurencyjnych produktów. Dostępność aktualnych informacji o rynku, konkurentach i produktach;
  • Tworzenie i analiza informacji w celu zrozumienia trendów rynkowych i potrzeb klientów;
  • Rozwój komercyjny linii produktów, w tym ustalanie cen, promocja, wsparcie sprzedaży i poszukiwanie nowych możliwości rynkowych;
  • Rozwój techniczny linii produktów, w tym inżynieria, modernizacja obecnego i rozwój nowego sprzętu;
  • Opracowanie propozycji w zakresie gwarancji i serwisu produktów linii;
  • Rozwój biznesu posprzedażowego związanego z produktami (wraz ze specjalistami serwisu);
  • Budowanie relacji z klientami, partnerami i dostawcami;
  • Przeprowadzanie prezentacji dla klientów;
  • li>Wsparcie sprzedaży i marketingu w promocji produktów liniowych - przygotowanie materiałów;
  • Do obowiązków należy także przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, organizacja szkolenie pracowników.

Wymagania:

  • Udane doświadczenie zawodowe trwające co najmniej 3 lata;
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie; li>
  • Dogłębne zrozumienie linii produktów, w tym technologii zastosowań, specyfikacji, kosztów posiadania, innych kluczowych wskaźników, procesu produkcyjnego itp.;
  • Zdolność analityczna do wyszukiwania i analizowania trendów rynkowych oraz konkurencja;
  • Umiejętności prezentacji;
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych;
  • Doświadczenie w pracy menedżerskiej;
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii i biznesie rozwój;
  • li>Doświadczenie w sprzedaży.

Co oferujemy:

  • Oficjalne zatrudnienie;
  • Rezerwacje;
  • Gwarancje socjalne zgodne z obowiązującymi przepisami;
  • Konkurencyjne i stabilne płace;
  • Rekompensata kosztów wynajmu mieszkania w przypadku relokacji;
  • li>
  • Możliwość rozwoju i wdrażania kompetencji zawodowych;
  • Praca w innowacyjnej firmie z profesjonalnym zespołem.< /li>

Z przyjemnością rozważymy Twoje CV ze wskazanymi oczekiwaniami płacowymi i poinformujemy Cię, jeśli Twoje doświadczenie będzie odpowiadać oczekiwaniom firmy!

Pełny etat