Następna praca

Szef marketingu w storgom.ua

14 жовтня

31 wyświetlenie

storgom.ua

storgom.ua

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Storgom.ua to wyspecjalizowany sklep internetowy na Ukrainie z miesięcznym ruchem 1 miliona użytkowników. Nasz sklep jest liderem w dziedzinie sprzedaży narzędzi i wyposażenia. Na oficjalnej stronie sklepu prezentowanych jest ponad 200 000 produktów. Od 13 lat z każdym dniem aktywnie się rozwijamy, a z roku na rok nasz zespół jest coraz większy i odnosi coraz większe sukcesy. Stabilność, przyzwoitość, praca na wyniki i możliwość zarobku – o to nam właśnie chodzi! ZAPRASZAMY doświadczonego Head o

Storgom.ua to wyspecjalizowany sklep internetowy na Ukrainie z miesięcznym ruchem 1 miliona użytkowników. Nasz sklep jest liderem w dziedzinie sprzedaży narzędzi i wyposażenia. Na oficjalnej stronie sklepu prezentowanych jest ponad 200 000 produktów. Od 13 lat z każdym dniem aktywnie się rozwijamy, a z roku na rok nasz zespół jest coraz większy i odnosi coraz większe sukcesy. Stabilność, przyzwoitość, praca na wyniki i możliwość zarobku – o to nam właśnie chodzi! ZAPRASZAMY doświadczonego Head of Marketing do naszego przyjaznego zespołu strong>

Główne obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej firmy. .
  • li>
  • Utrzymanie bazy klientów i zwiększenie udziału sprzedaży z kanałów retencyjnych.
  • Opracowanie i budowa analityki wydajnościowej oraz wdrażanie KPI dla pracowników działu marketingu.
  • Tworzenie i wdrażanie kreatywnych pomysłów w celu przyciągnięcia klientów
  • Skalowanie kanałów ruchu.
  • Praca z kanałami komunikacji i punktami kontaktu klienta z firmą (planowanie, organizacja + koordynacja, analiza).
  • Opracowanie, wdrożenie i wspierać skuteczne kampanie reklamowe.
  • Ocena efektywności działań marketingowych i reklamowych, opracowywanie rekomendacji i strategii komunikacji.
  • Opracowywanie i wsparcie promocji, wydarzeń BTL.
  • < li>Planowanie mediów (online, offline) przy udziale wykonawców (agencji mediowych) i pracowników General Marketingu.
  • Kontrola rozmieszczenia i efektywności reklam, w tym Reklama internetowa (CPM, CPC, SEO, E-mail).
  • Utrzymanie wszystkich materiałów reklamowych i towarzyszących (broszury, układy, treści wideo itp.) w aktualnym stanie.
  • Rozwój systemów lojalnościowych i ocena wyników
  • Przygotowanie i kontrola realizacji budżetu komunikacji marketingowej, przygotowywanie raportów.
  • Realizacja kampanii Digital PR.< /li>

Kluczowe zadania:

  • Poprawa ROAS – zwrot z reklam.
  • Zwiększenie średniego przychodu na klienta.
  • Poprawa utrzymania klientów.
  • Poprawa LTV – wartość klienta.
  • Zwiększenie zysku netto.

< /strong>Główne wymagania:

strong>

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku , najlepiej e-commerce.
  • Doświadczenie w planowaniu, organizowaniu zintegrowanych kampanii promocyjnych (offline i online/digital), ocenie wyników i zarządzaniu wynikami.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu ekspresowych analiz rynku.< /li>
  • Znajomość nowoczesnych metod prowadzenia działań marketingowych, promocji i doświadczenie w ich wykorzystaniu w pracy.
  • Znajomość Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads Manager, certyfikat będzie dodatkowym atutem.
  • li>
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole i efektywnego zarządzania podwładnymi.
  • Umiejętność znalezienia wspólnego języka z kierownikami wszystkich działów firmy.
  • Ananalityczny sposób myślenia i umiejętność pracy z dużą ilością informacji i liczb.
  • Kompetentny język (w mowie/pismie), znajomość etykiety biznesowej.
  • Odpowiedzialność, koncentracja na wynikach, przyzwoitość .

 Jesteśmy w sieciach społecznościowych:

Oferujemy:

  • Przyjazny i kreatywny zespół ludzi o podobnych poglądach.

          • li>
          • Oficjalne zatrudnienie w stabilnej firmie z pełnym przestrzeganiem przepisów prawa pracy.
          • Płatny urlop wypoczynkowy (24 dni kalendarzowe), płatne zwolnienie lekarskie.
          • Terminowe wynagrodzenie, płatność 2 razy w miesiącu.
          • Okres próbny - 2 miesiące.
          • Grafik pracy: pełny etat 5/2 (poniedziałek-piątek), w godzinach 9:00 - 18:00
          • Przejrzysty system motywacyjny.
          • Zniżki korporacyjne na produkty naszego sklepu dla pracowników firmy.
          • Ciekawe projekty, możliwości samorealizacji i rozwoju zawodowego.
          • < /ul>

            DLACZEGO WARTO WYSYŁAĆ CV?

            Utalentowane i wytrwałe osoby są zawsze mile widziane w naszym przyjaznym gronie zespół! Zostań częścią naszej najlepszej firmy! Wyślij nam swoje CV – czekamy na Ciebie!

Kijów