Następna praca

Szef marketingu w Django Stars

2 września

28 wyświetleń

Django Stars

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

W Django Stars skupiamy się na przekształcaniu Twoich wielkich pomysłów w niesamowite rozwiązania technologiczne. Dzięki silnej obecności w branży technologicznej jesteśmy znani z dostarczania wysokiej jakości, efektownych produktów. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy dynamicznego i doświadczonego dyrektora ds. marketingu, który będzie kierować naszym zespołem marketingowym i kierować naszymi działaniami marketingowymi. Będziesz odpowiedzialny za opracowanie i realizację naszej strategii m

W Django Stars skupiamy się na przekształcaniu Twoich wielkich pomysłów w niesamowite rozwiązania technologiczne.

Dzięki silnej obecności w branży technologicznej jesteśmy znani z dostarczania wysokiej jakości, efektownych produktów. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy dynamicznego i doświadczonego dyrektora ds. marketingu, który będzie kierować naszym zespołem marketingowym i kierować naszymi działaniami marketingowymi. Będziesz odpowiedzialny za opracowanie i realizację naszej strategii marketingowej, zarządzanie budżetem marketingowym i zapewnienie, że wszystkie inicjatywy marketingowe są zgodne z naszymi celami biznesowymi.

Kluczowe obowiązki:

- Definiowanie i wdrażanie wizji marketingowej i strategii wspierania rozwój biznesu.

- Twórz i realizuj plany taktyczne, które przekładają cele strategiczne na praktyczne inicjatywy.

- Nadzoruj strategię dotyczącą treści, aby upewnić się, że jest ona zgodna z marką firmy i angażuje docelowych odbiorców.

- Zarządzaj budżetem marketingowym, optymalizując wydatki, aby maksymalizować zwrot z inwestycji.

- Kieruj zespołem marketingowym i zarządzaj nim, zapewniając wydajne procesy i wysoką wydajność .

- Zatwierdzaj wszystkie działania marketingowe, upewniając się, że spełniają cele strategiczne.

- Nadaj priorytet zadaniom, kanałom i działaniom marketingowym, aby koncentrować się na obszarach o największym wpływie.

- Planuj i nadzoruj inicjatywy marketingowe, kampanie i wydarzenia.

- Bądź na bieżąco z najnowszymi technologiami i narzędziami marketingowymi, aby mieć pewność, że pozostaniemy w czołówce branży.

- Ściśle współpracuj z kadrą kierowniczą wyższego szczebla i działem sprzedaży, aby dostosować strategie marketingowe do ogólnych celów biznesowych.

Wymagane umiejętności:

- Minimum 7 lat ogólnego doświadczenia w marketingu, z czego co najmniej 3 lata na wyższym stanowisku kierowniczym, w firmie działającej w branży technologicznej lub jest silnie powiązany z technologią.

- Udokumentowane doświadczenie w planowaniu strategicznym, strategii treści i zarządzaniu budżetem.

- Silne umiejętności przywódcze poparte doświadczeniem w zarządzaniu i rozwijaniu wydajnych zespołów .

- Głębokie zrozumienie pejzażu marketingu cyfrowego i najnowszych technologii marketingowych oraz ogólnie technologii oprogramowania.

- Poziom języka angielskiego C1, doskonałe umiejętności pisania i komunikacji.

Co oferujemy:

- Zagraj w klawiszrolę w kształtowaniu przyszłości naszej firmy.

- Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

- Pracę z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów przy najnowocześniejszych projektach.

- Konkurencyjne wynagrodzenie w USD i kompleksowy pakiet świadczeń.

- Elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej

< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">- Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie

- Ubezpieczenie medyczne

- Księgowość i wsparcie PE

- Wsparcie środowisko, w którym mile widziane są Twoje świeże pomysły

Kijów