Następna praca

Projektant graficzny w EKO-Market

16 września

50 wyświetleń

EKO-Market

EKO-Market

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Jesteśmy rynkiem ECO < span style="font-weight: 400"> to ogólnokrajowa sieć supermarketów działająca na Ukrainie stabilnie od 2002 roku. Nasza sieć obejmuje ponad 80 sklepów i 3000 pracowników na terenie całej Ukrainy. Sklepy zlokalizowane są w 18 miastach kraju. Nasza sieć obejmuje artykuły spożywcze i niespożywcze, a także posiadamy własną produkcję - gotowanie i pieczenie! Niektóre sklepy mają nawet cukiernie! Naszymi dostawcami są czołowi producenci nie tylko Ukrainy, ale i całego świata.Obe

Jesteśmy rynkiem ECO < span style="font-weight: 400"> to ogólnokrajowa sieć supermarketów działająca na Ukrainie stabilnie od 2002 roku. Nasza sieć obejmuje ponad 80 sklepów i 3000 pracowników na terenie całej Ukrainy. Sklepy zlokalizowane są w 18 miastach kraju. Nasza sieć obejmuje artykuły spożywcze i niespożywcze, a także posiadamy własną produkcję - gotowanie i pieczenie! Niektóre sklepy mają nawet cukiernie! Naszymi dostawcami są czołowi producenci nie tylko Ukrainy, ale i całego świata.

Obecnie poszukujemy wykwalifikowanego specjalisty na stanowisko grafik.

Zadania:

  • Pracuj w programach Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. CorelDRAW, After Effects, InDesign, Figma

    - układ gazety

    - opracowanie układów do druku cyfrowego (banery, układy dla sieci społecznościowych, komunikatorów) i do druku;
  • Praca z grafiką rastrową i wektorową;
  • Przygotowanie układów do druku/aplikacji (druk, pamiątkowe, etykiety);
    - animacja (ruch design );
     - ilustracja podstawowa;
  • Zapewnienie wysokiej jakości i integralności materiałów graficznych

Wymagania :< /strong>

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Profesjonalny poziom obsługi: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW, After Effects, InDesign, Figma;
  • Umiejętność pracy z wymaganiami technicznymi, księgami marki
  • Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym i komunikacyjnym
  • Wielozadaniowość — umiejętność łączenia pracy od podstaw; kilka projektów równolegle;
  • Odpowiedzialność za wynik, dbałość o szczegóły;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Oficjalne zatrudnienie od pierwszego dnia roboczego;
  • Rezerwacja pracowników firmy;
  • Godziny pracy od 9:00 do 18:00, w piątki od 9:00 do 16:00;
  • 24 dni płatnego urlopu;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś zainteresowany stanowiskiem analityka biznesowego w firmie "EKO-Market", chętnie rozpatrzymy Twoją aplikację. Dołącz do naszego zespołu i pomóż namaby zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska.

Zostaw swoje CV i dane kontaktowe, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Kijów
Pełny etat