Następna praca

Programista Full Stack Elixir / Ruby / ReactJS w Pragmatike

Opublikowano ponad 30 dni temu

74 wyświetlenia

Pragmatike

Pragmatike

0 recenzji
Brak doświadczenia
Donieck

Opis stanowiskaLokalizacja: Hybrydowa, strefa czasowa UE (CET +/- 2 godziny)Data rozpoczęcia: Tak szybko, jak to możliweJęzyki: wymagany angielski Jako programista Full Stack Elixir / Ruby / ReactJS dołączysz do jednego z zespołów misyjnych naszego klienta, składającego się z kilku programistów, menedżer produktu i projektant produktu. Te zespoły misyjne skupiają się na celach biznesowych i produktowych i mogą pracować nad jednym lub kilkoma produktami. W zależności od zespołu, do którego dołącz
Opis stanowiskaLokalizacja: Hybrydowa, strefa czasowa UE (CET +/- 2 godziny)Data rozpoczęcia: Tak szybko, jak to możliweJęzyki: wymagany angielski Jako programista Full Stack Elixir / Ruby / ReactJS dołączysz do jednego z zespołów misyjnych naszego klienta, składającego się z kilku programistów, menedżer produktu i projektant produktu. Te zespoły misyjne skupiają się na celach biznesowych i produktowych i mogą pracować nad jednym lub kilkoma produktami. W zależności od zespołu, do którego dołączysz, Twoje obowiązki będą obejmować: Aktywny udział we wdrażaniu produktu i aspektów technicznych roadmap,Tworzenie różnych aplikacji i usług w Elixir (lub Ruby) i React JS,Uczestnictwo w projektowaniu technicznym funkcjonalności i rozwoju nowych usług,Promowanie najlepszych praktyk i jakości kodu poprzez testy jednostkowe, dokumentację itp.,Reprezentowanie zespołu technicznego zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, uczestnicząc w projektach „employer branding” (pisanie artykułów, open source, spotkania itp.). Poszukiwany profilNasz klient dąży do wywarcia pozytywnego wpływu społecznego, kładąc silny nacisk na różnorodność, włączenie społeczne i równość. Niezależnie od Twojego wykształcenia wykształcenia, poszukujemy osoby z pasją, która płynnie zintegruje się z zespołem i weźmie odpowiedzialność za te wartości. Znasz już ich stos lub chcesz się go nauczyć, Jesteś pragmatyczny i dokładny, świadomy wpływu swojej pracy, Jesteś wszechstronny i elastyczny, potrafisz zarządzać różnymi aspektami rozwoju, zachowując holistyczne spojrzenie, aby poprowadzić zespół w kierunku najbardziej odpowiednich rozwiązań, Praktykujesz czysty kod (kultura testowania, konwencje, najlepsze praktyki itp.), Interesujesz się wydajnością i problemy ze skalowalnością. Nasz klient otrzymuje około 3 miliony unikalnych użytkowników miesięcznie (i stale rośnie!). Czas reakcji i czas pracy mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia wysokiej jakości doświadczenia. Dbasz o bezpieczeństwo w swojej pracy, Lubisz dzielić się swoimi odkryciami i najlepszymi praktykami z zespołem, aby pomóc wszystkim się rozwijać, Jesteś proaktywny i lubisz kwestionować obecne lub proponowane rozwiązania, Niezależnie od tego stażu pracy lub doświadczenia, nasz klient ceni inicjatywę; każdy może zgłaszać pomysły i zostanie wysłuchany, Potrafisz wyjaśniać tematy techniczne osobom niebędącym specjalistami, Słuchasz innych i życzliwie dzielisz się swoimi opiniami. Pokaż więcej Pokaż mniej Посадовий рівень Brak możliwości Тип зайнятості Повний робочий день Посадові обов’язки Інженерія і Інформаційні технології Галузі ІТ-послуги та ІТ Консалтинг

Donieck