Następna praca

Programista frontendowy w Stealth

16 października

18 wyświetleń

Stealth

Stealth

0 recenzji
Brak doświadczenia

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego starszego inżyniera frontendowego React, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jako starszy inżynier frontendowy React będziesz kierować rozwojem naszych aplikacji frontendowych, wykorzystując swoją wiedzę w zakresie React.js do dostarczania wysokiej jakości, wydajnych rozwiązań. Będziesz ściśle współpracować z zespołami interdyscyplinarnymi, aby projektować, budować i optymalizować komponenty frontendu, wprowadzając innowacje i przesuwając gr
Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego starszego inżyniera frontendowego React, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jako starszy inżynier frontendowy React będziesz kierować rozwojem naszych aplikacji frontendowych, wykorzystując swoją wiedzę w zakresie React.js do dostarczania wysokiej jakości, wydajnych rozwiązań. Będziesz ściśle współpracować z zespołami interdyscyplinarnymi, aby projektować, budować i optymalizować komponenty frontendu, wprowadzając innowacje i przesuwając granice tego, co możliwe. Obowiązki: Kierowanie wysiłkami w zakresie rozwoju frontendu przy użyciu React.js, zapewniając dostarczanie solidnych, skalowalnych i rozwiązania łatwe w utrzymaniu.Archiwizuj i wdrażaj złożone interfejsy użytkownika, ściśle współpracując z zespołami projektowymi i produktowymi, aby przełożyć wymagania na eleganckie rozwiązania frontendowe.Optymalizuj wydajność aplikacji i doświadczenie użytkownika poprzez wydajny kod, responsywny projekt i dostrajanie wydajności.Będź mentorem i przewodnikiem młodszych inżynierów, zapewniając wsparcie techniczne przywództwo i wspieranie kultury doskonałości w zespole frontendowym. Współpracuj z inżynierami backendowymi przy projektowaniu i integrowaniu interfejsów API, zapewniając płynną komunikację między systemami frontendowymi i backendowymi. Przeprowadzaj recenzje kodu, przekazuj konstruktywne opinie oraz utrzymuj wysokie standardy jakości kodu i najlepszych praktyk. Bądź na bieżąco z najnowszymi technologiami, trendami i najlepszymi praktykami frontendowymi i wspieraj ich wdrażanie w zespole. Rozwiązuj problemy i debuguj problemy, zapewniając terminowe rozwiązywanie i ciągłe doskonalenie bazy kodu frontendowego. Udział w ogólnej architekturze i technicznym planie działania naszych aplikacji frontendowych , napędzanie innowacyjności i skalowalności.Wymagania: Licencjat lub magister informatyki.Lata doświadczenia w programowaniu front-end, ze szczególnym naciskiem na React.js i jego ekosystem.Dogłębne zrozumienie JavaScript, HTML5 i CSS3, z budowaniem doświadczenia złożone aplikacje jednostronicowe (SPA). Biegłość w bibliotekach zarządzania stanem, takich jak Redux lub MobX. Doświadczenie z narzędziami do budowania frontendu i menedżerami pakietów (np. Webpack, Babel, npm). Dobra znajomość API RESTful i programowania asynchronicznego. Doświadczenie w testowaniu frameworki takie jak Jest, Enzyme lub React Testing Library. Solidne zrozumienie zasad projektowania responsywnych stron internetowych i programowania zorientowanego na urządzenia mobilne. Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i debugowania złożonych problemów. Silne umiejętności komunikacji i współpracy, z możliwością efektywnej pracy w zespoły interdyscyplinarne.Doświadczenie z metodologiami Agile/Scrum oraz procesami ciągłej integracji/ciągłego wdrażania (CI/CD) będzie dodatkowym atutem.Korzyści:Konkurencyjne wynagrodzenie i premie zależne od wyników.Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłe zasoby edukacyjne.Żywa kultura firmy dzięki regularnym imprezy zespołowe i zajęcia społeczne. Pokaż więcej Pokaż mniej Посадовий рівень Старший середній рівень Тип зайнятостіPełny etat Obowiązki służbowe Inżynieria Przemysły Rozwój oprogramowania