Następna praca

Programista front-endowy w THE LEGACY

Opublikowano ponad 30 dni temu

36 wyświetleń

THE LEGACY

THE LEGACY

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

!Uwaga! Przed przesłaniem recenzji prosimy zapoznać się z wymaganiami. Praca nie jest odpowiednia dla początkujących\młodszych programistów lub jeśli nie masz doświadczenia z technologiami Canvas, Three.js i ich odpowiednikami.  ul>ponad 3 lata pracy bezpośrednio w obszarze tworzenia stron internetowych;Canvas, Three.jsitp. ( dobra znajomość animacji i chęć rozwoju); Znajomość i doświadczenie w zakresie Layoutu pod Wordpressem i innymi CMS-ami;Doświadczenie w Figmie; Umiejętność pracy z Git; li>

!Uwaga! Przed przesłaniem recenzji prosimy zapoznać się z wymaganiami. Praca nie jest odpowiednia dla początkujących\młodszych programistów lub jeśli nie masz doświadczenia z technologiami Canvas, Three.js i ich odpowiednikami

ul>
  • ponad 3 lata pracy bezpośrednio w obszarze tworzenia stron internetowych;
  • Canvas, Three.jsitp. ( dobra znajomość animacji i chęć rozwoju);
  • Znajomość i doświadczenie w zakresie Layoutu pod Wordpressem i innymi CMS-ami;
  • Doświadczenie w Figmie;
  • Umiejętność pracy z Git;
  • li>
  • Znajomość preprocesorów CSS;
  • Animacje CSS;
  • Czysty, poprawny kod i chęć aby każdy projekt był lepszy od poprzedniego;
  • Obowiązkowe portfolio 2-3 prac komercyjnych, gdzie umiejętności adaptacji kodu i animacji są dobre odzwierciedlenie.
  • Zadania:

    < ul>
  • Tworzenie zarówno pojedynczych stron docelowych, jak i platform wielofunkcyjnych;
  • Wyszukiwanie i adaptacja gotowych wykonałem rozwiązania dla wymaganego zadania;
  • Optymalizacja i wprowadzanie zmian w istniejących projektach;
  • li>Umiejętność pracy z systemem CMS (WP\Modx\October itp.)
  • Przetłumaczone przez Google

    Kijów
    Część etatu