Ekspert ds. leśnictwa i ochrony przyrody, MEASURE, zdalny w Management Systems International / MSI

14 października

25 wyświetleń

Management Systems International / MSI

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Streszczenie stanowiska:Ekspert ds. leśnictwa i ochrony przyrody będzie ściśle współpracował ze specjalistami ds. monitorowania i oceny (M&E), aby zapewnić fachowe wytyczne dotyczące działań monitorujących związanych z leśnictwem w środkowej i zachodniej części Ukraina. Ekspert będzie wspierać projektowanie, realizację, analizę i raportowanie wizyt monitorujących w terenie (FMV), zapewniając dostosowanie metod gromadzenia danych i oceny do lokalnych praktyk leśnych i ram regulacyjnych. Ta rola o

Streszczenie stanowiska:

Ekspert ds. leśnictwa i ochrony przyrody będzie ściśle współpracował ze specjalistami ds. monitorowania i oceny (M&E), aby zapewnić fachowe wytyczne dotyczące działań monitorujących związanych z leśnictwem w środkowej i zachodniej części Ukraina. Ekspert będzie wspierać projektowanie, realizację, analizę i raportowanie wizyt monitorujących w terenie (FMV), zapewniając dostosowanie metod gromadzenia danych i oceny do lokalnych praktyk leśnych i ram regulacyjnych. Ta rola obejmuje zapewnianie wiedzy technicznej na temat legalności lasów, praktyk ochronnych i zwalczania nielegalnego pozyskiwania drewna, a jednocześnie współpracuje z członkami zespołu w celu tworzenia wysokiej jakości raportów przydatnych do podejmowania działań.

Obowiązki:

  • Wkład w projektowanie, planowanie i realizację monitoringów terenowych skupiających się na leśnictwie, legalności lasów i ochronie lasów w wybranych regionach środkowej i zachodniej Ukrainy, wykorzystując wiedzę na temat lokalnych praktyk leśnych i ram regulacyjnych.< /li>
  • Projektuj i/lub przeglądaj instrumenty do gromadzenia danych, takie jak kwestionariusze dla różnych grup docelowych, zapewniając, że dane zebrane podczas FMV są ważne, wiarygodne i odzwierciedlają konkretne wyzwania związane z leśnictwem na Ukrainie.
  • < li>Przeprowadzaj gromadzenie danych pierwotnych poprzez obserwacje w terenie, wywiady z kluczowymi informatorami i grupy fokusowe w ośrodkach pomocy partnerom, upewniając się, że interwencje są wdrażane zgodnie z projektem i że lokalne podejścia do gromadzenia danych są wystarczająco rygorystyczne, aby umożliwić dokładną ocenę wyników.< li>Przewodniczenie i wspieranie wysiłków w zakresie analizy danych, syntezowanie wyników badań w kompleksowe raporty, które odzwierciedlają zarówno kontekst regionalny, jak i szersze cele ochrony leśnictwa.
  • Wnoszą krytyczny wkład podczas opracowywania i przeglądu raportów FMV, szczególnie w odniesieniu do kluczowe wnioski, wyciągnięte wnioski i praktyczne rekomendacje dostosowane do ukraińskiego sektora leśnego.
  • Zaoferuj specjalistyczną wiedzę merytoryczną na temat najlepszych praktyk w zakresie leśnictwa, legalności lasów i ochrony lasów, ze szczególnym naciskiem na wyzwania i możliwości w ukraińskim sektorze leśnym sektorze leśnym, aby wesprzeć zespół MEASURE i partnerów wdrażających.
  • Ściśle współpracuj z członkami zespołu, aby zapewnić pomyślną realizację FMV i powiązanych działań, zapewniając uwzględnienie w procesie lokalnego kontekstu i wiedzy specyficznej dla sektora .
  • Bądź na bieżąco z pojawiającymi się trendami, technologiami i zmianami regulacyjnymi w ukraińskim leśnictwie i ochronie przyrody, stosując odpowiednie innowacje w celu zwiększenia skuteczności działań monitorujących.
  • Wkładaj wkład w inne powiązane działania zgodnie z żądaniem poprzez zarządzanie projektami, zapewniając zgodność z szerszymi celami legalności i ochrony leśnictwa na Ukrainie.

Kwalifikacje:

  • Stopień magistra wymagany jest kierunek leśnictwo, zarządzanie zasobami naturalnymi, ekologia lasu lub dziedzina pokrewna ze szczególnym uwzględnieniem leśnictwa.
  • Minimalnie 10 lat doświadczenia w leśnictwie, monitorowaniu i zarządzaniu zasobami leśnymi, zwalczaniu nielegalnego pozyskiwania drewna lub wymagana jest ekologia lasu.
  • Doświadczenie w zakresie narzędzi technicznych flub nadzór lasów, zwalczanie nielegalnego pozyskiwania drewna i wdrażanie podejść technologicznych związanych z leśnictwem, legalnością lasów i ochroną.
  • Wymagana jest biegłość w pisaniu raportów i obsłudze aplikacji Microsoft Office.
  • Umiejętność wymagane jest podróżowanie po Ukrainie.
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego i ukraińskiego w mowie i piśmie.

MSI to pracodawca zapewniający równe szanse, który ceni różnorodność i włączenie. Staramy się rozwijać i utrzymywać kulturę, która honoruje perspektywy i tożsamość naszych pracowników, społeczności i osób, na które wpływa nasza praca.

Nie dyskryminujemy ze względu na jakąkolwiek chronioną cechę, w tym rasę, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową , ekspresja płci, wiek, stan cywilny lub stan weterana, ciąża lub niepełnosprawność lub jakakolwiek inna podstawa chroniona na mocy obowiązującego prawa. Zgodnie z obowiązującym prawem uwzględniamy praktyki i przekonania religijne kandydatów i pracowników, a także wszelkie potrzeby związane ze zdrowiem psychicznym lub niepełnosprawnością fizyczną.

MSI jest pracodawcą zapewniającym równość szans/akcją afirmatywną/pracodawcą dla niepełnosprawnych/weteranów w Ameryce.

Rozsądne udogodnienia:

Firma MSI specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników sprzyjających włączeniu społecznemu. Jeśli chcesz poprosić o rozsądne udogodnienia w trakcie procesu aplikacyjnego, < /span>proszę odwiedź Tetra Pomoc techniczna Niepełnosprawność Pomoc Strona. Nasza rekrutacja zespół nie może się doczekać zaangażowania w interaktywny proces, aby zapewnić kandydatom rozsądne udogodnienia.

Aby ubiegać się o pracę, odwiedź portal rekrutacyjny Tetra Tech/ MSI

Fore Ekspert ds. badań i konserwacji, MEASURE, Zdalne — kariera w Tetra Tech (selectminds.com)

Skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami wybranymi do rozmowy kwalifikacyjnej. Prosimy nie kontaktować się telefonicznie.

Kijów
Część etatu