(biegle ukraiński) Wiodący Specjalista (Dział Zakupów) w Outstaff Your Team

1 października

58 wyświetleń

Outstaff Your Team

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

OpisChcesz wpływać na procesy strategiczne i optymalizować działania zakupowe w jednym z wiodących w kraju instytucje finansowe? Dla naszego partnera – wiodącego banku Ukrainy, poszukujemy Wiodącego specjalisty ds. zarządzania zakupami. Jeśli masz zdolności analityczne, chęć opracowywania i wdrażania skutecznych rozwiązań oraz doświadczenie zakupowe, ta praca jest dla Ciebie!< strong style ="font-style: inherit; Font-weight: 600">Twoje główne obowiązki:< li>Wsparcie operacje zakupowe: prowadzeni

Opis

Chcesz wpływać na procesy strategiczne i optymalizować działania zakupowe w jednym z wiodących w kraju instytucje finansowe? Dla naszego partnera – wiodącego banku Ukrainy, poszukujemy Wiodącego specjalisty ds. zarządzania zakupami. Jeśli masz zdolności analityczne, chęć opracowywania i wdrażania skutecznych rozwiązań oraz doświadczenie zakupowe, ta praca jest dla Ciebie!

< strong style ="font-style: inherit; Font-weight: 600">Twoje główne obowiązki:

    < li>Wsparcie operacje zakupowe: prowadzenie baz danych, dystrybucja ofert, konkurencyjny wybór dostawców, analityka i raportowanie.
  • Opracowywanie i wdrażanie technologii optymalizacji procesów zakupowych.
  • Udział w projektach usprawniających i modernizacyjnych zakupów funkcje.
  • Budowanie nowych procesów i opracowywanie dokumentacji regulacyjnej.
  • Wsparcie bazy dostawców i metodologii oceny ryzyka.
  • Przeprowadzanie oceny dostawców 360 stopni i identyfikacja ryzyk < /li>
  • Administracja systemami e-zamówień i modernizacja funkcjonalności zgodnie z nowymi przepisami.
  • Doradztwo dla oddziałów w zakresie postępowań zakupowych oraz wspieranie strategicznych decyzji przetargowych.
  • Komunikacja oficjalna i zarządzanie zmianami w procesach zakupowych.

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zakupach.
  • Znajomość programów MS Office oraz SAP dla Bankowości.
  • Znana biegła znajomość języka angielskiego (wyższy średniozaawansowany), znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pisaniu zamówień publicznych procedury i ich optymalizacja.

Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie z pełnym pakietem socjalnym.
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i na życie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie na poziomie wiodących pracodawców.
  • 25 dni urlopu wypoczynkowego, dodatkowy urlop socjalny z okazji niezapomnianych wydarzeń.
  • Coroczny przegląd wynagrodzenia w zależności od wyników pracy.
  • Biuro z nieprzerwanym internetem i generatorem, zapewniające komfortową pracę pod żadnymi warunkami.

Harmonogram pracy:

  • Poniedziałek-piątek (sobota-niedziela - weekend).
  • 8-godzinny dzień pracy, od 9:00 do 18:00
  • /ul>

    Dołącz do zespołu, w którym Twoje pomysły i profesjonalizm staną się motorem zmian, a komfortowe warunkia prace pomogą osiągnąć nowy poziom wspólnie z wiodącym bankiem Ukrainy!

Kijów