Następna praca

Dyrektor finansowy w EVOHR Recruiting

14 października

12 wyświetleń

EVOHR Recruiting

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów
Pełny etat

Jesteśmy potężną firmą logistyczną, która z pewnością zajmuje wiodącą pozycję na rynku i stale zwiększa skalę swojej działalności. W związku z tym poszukujemy CFO, który jest gotowy poprowadzić nasz zespół finansowy i pomóc w dalszym rozwoju firmy, którą oferujemy:! Wielkoskalowe projekty i wyzwania w obszarze logistyki.Możliwość wpływu na kluczowe rozwiązania firm finansowych.Praca w dynamicznym środowisku, w którym każdy dzień jest nową szansą na rozwój.Zadania1.     Audyt istniejących procesó

Jesteśmy potężną firmą logistyczną, która z pewnością zajmuje wiodącą pozycję na rynku i stale zwiększa skalę swojej działalności.

W związku z tym poszukujemy CFO, który jest gotowy poprowadzić nasz zespół finansowy i pomóc w dalszym rozwoju firmy, którą oferujemy:

  • Wielkoskalowe projekty i wyzwania w obszarze logistyki.
  • Możliwość wpływu na kluczowe rozwiązania firm finansowych.
  • Praca w dynamicznym środowisku, w którym każdy dzień jest nową szansą na rozwój.

Zadania

1.     Audyt istniejących procesów biznesowych i systemów rachunkowości finansowej w grupie kapitałowej.

2.     Przygotowanie rekomendacji transformacji obsługi finansowej, celem jest terminowa i rzetelna sprawozdawczość finansowa zgodnie z MSSF.

3.     Przeprowadzenie przekształcenia na stanowisku zastępcy dyrektora finansowego.

4.     Zarządzanie służbą finansową na stanowisku dyrektora finansowego po przekształceniu.

5.     Współpraca z audytorami kontrahenta w procesie projektów DD.

6.     Odpowiedzialność w ramach grupy za księgowość finansową, FP&A, planowanie podatkowe i terminowe raportowanie.

Wymagania muszą

1.     5 lat doświadczenia jako dyrektor finansowy grupy kapitałowej.

2.     Znajomość MSSF.

3.     Doświadczenie w tworzeniu od podstaw lub przekształcaniu usługi finansowej.

Pożądane wymagania

1.     Doświadczenie we wsparciu DD, udział w transakcjach M&A

2.     Doświadczenie pracy w systemowych firmach międzynarodowych.

3.     Doświadczenie pracy na wyższym stanowisku w znanych firmach audytorskich

4.     Doświadczenie w pracy w logistyce

 Praca we lwowskim biurze

Nie przegap szansy na dołączenie do naszego zespołu i wnieś swój wkład w rozwój jednej z najszybciej rozwijających się firm na Ukrainie!

Lwów
Pełny etat