Następna praca

Analityk finansowy w Konditerskaya korporaciya «ROShEN»

16 września

16 wyświetleń

Konditerskaya korporaciya «ROShEN»

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Główne obowiązki:Przygotowywanie miesięcznych MSSF / sprawozdawczości zarządczej spółek zależnych (PL, BS, CF) - planowanie wyników finansowych, ewidencja wyników rzeczywistych li>Udział w sporządzaniu skonsolidowanej sprawozdawczości zarządczej Grupy; udział w procesie badania sprawozdań finansowych GrupyKontrola finansowa działalności przedsiębiorstwa – potwierdzanie płatności, realizacja budżetówAnaliza kluczowych wskaźników finansowych działalności gospodarczej, realizacja planów przeds

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie miesięcznych MSSF / sprawozdawczości zarządczej spółek zależnych (PL, BS, CF) - planowanie wyników finansowych, ewidencja wyników rzeczywistych li>
  • Udział w sporządzaniu skonsolidowanej sprawozdawczości zarządczej Grupy; udział w procesie badania sprawozdań finansowych Grupy
  • Kontrola finansowa działalności przedsiębiorstwa – potwierdzanie płatności, realizacja budżetów
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych działalności gospodarczej, realizacja planów przedsiębiorstwa
  • Przeprowadzanie audytu wewnętrznego poszczególnych spółek Grupy.

Wymagania od kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia)
  • Doświadczenie zawodowe 3 lata lub więcej na podobnym stanowisku; na obszarach produkcji, audytu lub raportowania finansowego będzie dodatkowym atutem
  • Doskonała znajomość Excela, znajomość programu 1C
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (poziom średnio zaawansowany – będzie dodatkowym atutem) przewaga)
  • Znajomość zasad rachunkowości / MSSF
  • Zrozumienie cyklu produkcyjnego FMCG.

Cechy osobiste:< /p>

  • Analityczny sposób myślenia, koncentracja na wynikach
  • Dbałość o szczegóły, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca służbowa
  • Ubezpieczenie medyczne po pomyślnym ukończeniu okresu próbnego okres
  • Pyszne lunche na koszt firmy
  • Praca w komfortowym biurze (open space) w godzinach 09:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku.

Kijów