Następna praca

Inżynier działu wsparcia projektów w Ukrenergo, NEK

Opublikowano ponad 30 dni temu

51 wyświetlenie

Ukrenergo, NEK

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

Krajowe Przedsiębiorstwo Energetyczne „Ukrenergo” zaprasza do swojego zespołu inżyniera działu wsparcia projektów.Główne zadania: Wykonuje weryfikację dokumentacji techniczno-projektowej, zadania projektowe w części projektowania urządzeń stacji elektroenergetycznych.Organizuje przegląd dokumentacji projektowej i technicznej przez wydziały techniczne TUOM Południowy, organizuje przegląd dokumentacji projektowej i technicznej proces zatwierdzania i uogólniania propozycji i uwag, argumentuje

Krajowe Przedsiębiorstwo Energetyczne „Ukrenergo” zaprasza do swojego zespołu inżyniera działu wsparcia projektów.

Główne zadania:

  • Wykonuje weryfikację dokumentacji techniczno-projektowej, zadania projektowe w części projektowania urządzeń stacji elektroenergetycznych.
  • Organizuje przegląd dokumentacji projektowej i technicznej przez wydziały techniczne TUOM Południowy, organizuje przegląd dokumentacji projektowej i technicznej proces zatwierdzania i uogólniania propozycji i uwag, argumentuje i udziela odpowiedzi inicjatorowi wniosku.

Wymagania edukacyjne:

< span style="font-style: normal; Font-weight: 400">Wykształcenie pełne wyższe techniczne na kierunku „Energia” (magister, specjalista).

Ogólne wymagania:

  • Preferowane 2 lata doświadczenia zawodowego w odpowiedniej dziedzinie.< /li>
  • Zapoznaj się z dokumentami regulacyjnymi dotyczącymi projektowania wyposażenia podstacji 750–110 kV.
  • < span style="styl czcionki: normalny; Font-weight: 400">Umiejętność pracy w zespole, uczenia się i doskonalenia zgodnie ze wskazówkami.
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego.

Umiejętność pracy z oprogramowaniem

Pewny użytkownik oprogramowania Microsoft Office (Word, Excel, Outlook),  AUTOCAD.

Oferujemy:

  • Urzędowe zatrudnienie, płatny urlop i inne gwarancje socjalne zapewniony Kodeks Pracy i Układ Zbiorowy.
  • Godziwe wynagrodzenie.
  • Możliwości dalszego rozwoju kariery.

Jeśli jesteś tym zainteresowany na wakat, a Twoja kandydatura spełnia wymagania, wyślij swoje CV ze wskazaniem pożądanego poziomu wynagrodzenia.

Standardowy okres rozpatrywania CV wynosi 14 dni.

Brak odpowiedzi w ciągu 14 dni dni oznacza, że ​​sprawdziliśmy Twoje CV, ale niestety obecnie w firmie nie ma wakatów spełniających Twoje kwalifikacje i życzenia. Jeśli pojawi się odpowiednie stanowisko, zaoferujemy je do rozpatrzenia.

< p>NEC Ukrenergo jest firmą przyjazną weteranom, współpracuje z Ukraińskim Funduszem Weteranów i opracowała własny program korporacyjny RAZEM wspierania weteranów wojny rosyjsko-ukraińskiej. Robimy to, aby przyczynić się do stworzenia godnych warunków życia zatrudnienie i adaptacja ukraińskiego wojska po zakończeniu służby.

< p>W obecności dwóch kandydatów o odpowiednim poziomie wiedzy specjalistycznej NEC Ukrenergo nada priorytet zatrudnieniu weterana.

< p>Dziękujemy za uwagę Państwowemu Przedsiębiorstwu Energetycznemu „Ukrenergo”!

Odesa