Następna praca

Specjalista ds. marketingu e-mailowego w Depositphotos

16 września

38 wyświetleń

Depositphotos

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Depositphotos to wiodący rynek treści z 220 milionami obrazów, filmów, obrazów i filmów bez tantiem wektory, ilustracje i muzyka. Tworzy społeczność liczącą 100 000 twórców, którzy przesyłają swoje prace, aby pomóc klientom ze 192 krajów w wizualizacji ich pomysłów. W październiku 2021 r.Streszczenie stanowiska:Skrót stanowiska:< /p>Do naszego zespołu marketingowego poszukujemy dynamicznego i doświadczonego specjalisty ds. marketingu e-mailowego. Idealny kandydat opracuje i wdroży strategie mark

Depositphotos to wiodący rynek treści z 220 milionami obrazów, filmów, obrazów i filmów bez tantiem wektory, ilustracje i muzyka. Tworzy społeczność liczącą 100 000 twórców, którzy przesyłają swoje prace, aby pomóc klientom ze 192 krajów w wizualizacji ich pomysłów. W październiku 2021 r.

Streszczenie stanowiska:Skrót stanowiska:< /p>

Do naszego zespołu marketingowego poszukujemy dynamicznego i doświadczonego specjalisty ds. marketingu e-mailowego. Idealny kandydat opracuje i wdroży strategie marketingu kanałowego, które napędzają rozwój i zaangażowanie klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (e-mail, powiadomienia push, banery na stronie). Ta rola wymaga silnego zrozumienia dynamiki kanału i umiejętności współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi, aby osiągnąć cele biznesowe.

Kluczowe obowiązki:

  • Opracowanie strategii kanału: Opracowanie i wdrożenie CRM, strategie marketingu e-mailowego i cyklu życia, które są zgodne z celami klientów i celami firmy.
  • Zarządzanie kampanią: Zajmij się kompleksową realizacją kampanie e-mailowe i marketingowe związane z cyklem życia, od tworzenia hipotez, planowania i segmentacji po wdrożenie i analizę wydajności. Wykorzystaj narzędzia Iterable, Braze lub podobne do projektowania, tworzenia i optymalizacji kampanii komunikacji bezpośredniej, automatyzacji i podróży klientów. Przeprowadzaj testy A/B i inne techniki optymalizacji, aby stale poprawiać skuteczność kampanii, wskaźniki zaangażowania i wskaźniki biznesowe
  • Analiza wydajności: Monitoruj i analizuj skuteczność kampanii marketingowych w kanałach, wykorzystanie danych i analiz klientów do opracowania strategii kampanii, segmentacji i personalizacji, zapewniając maksymalne zaangażowanie i konwersje.
  • Różne Współpraca funkcjonalna: Ściśle współpracuj z marketingiem produktów, pomocą techniczną i innymi zespołami wewnętrznymi, aby zapewnić zgodność inicjatyw marketingowych w kanale z ogólnymi celami biznesowymi.

 Kwalifikacje:

Doświadczenie:< /p>

  • Ponad 3 lata doświadczenia w marketingu w kanałach bezpośrednich lub na pokrewnych stanowiskach.
  • Udokumentowane doświadczenie w zakresie rozwoju i realizowanie skutecznych strategii marketingowych kanału.

Umiejętności:

  • Analityczny sposób myślenia z umiejętnością interpretowania danych i podejmowania świadomych decyzji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, w tym umiejętność wywierania wpływu i współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi.< /li>
  • Umiejętność narzędzi do automatyzacji marketingu, systemów CRM, tworzenia wiadomości e-mail i narzędzi do analizy danych.
  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku z naciskiem na dostarczanie mierzalnych wyników.

 Co oferujemy:

  • Zdalna-pierwsza kultura;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Rozwój zawodowy;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Program dobrego samopoczucia firmy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i regularne wynagrodzenie;
  • Płatne urlopy (24 dni), urlopy ustawowe;
  • < li style="font-style: normal; Font-weight: 400">100% płatnego zwolnienia lekarskiego;
  • Zajęcia z języka angielskiego dla firm;< /li>
  • Dostęp korporacyjny do platformy kursów LinkedIn Learning;
  • Zwrot kosztów pracy w domu;
  • Pierwszy dodatek zdalny.

Kijów
Pełny etat