Specjalista i Asystent ds. e-mail marketingu w New International Performing Arts Institute / NIPAI

1 September

34 wyświetlenia

New International Performing Arts Institute / NIPAI

0 recenzji
Brak doświadczenia

The New International Performing Arts Institute (NIPAI) stara się przesuwać granice sztuk performatywnych i zapewniać wyjątkowe doświadczenia edukacyjne na całym świecie. W NIPAI staramy się tworzyć innowacyjne metody szkoleniowe dla artystów, umożliwiające im odkrywanie i doskonalenie swoich talentów twórczych. Naszą misją jest na nowo zdefiniowanie edukacji w zakresie sztuk performatywnych poprzez oferowanie praktycznych, wciągających programów, które wypełniają lukę między tradycyjnym nauczan

The New International Performing Arts Institute (NIPAI) stara się przesuwać granice sztuk performatywnych i zapewniać wyjątkowe doświadczenia edukacyjne na całym świecie. W NIPAI staramy się tworzyć innowacyjne metody szkoleniowe dla artystów, umożliwiające im odkrywanie i doskonalenie swoich talentów twórczych. Naszą misją jest na nowo zdefiniowanie edukacji w zakresie sztuk performatywnych poprzez oferowanie praktycznych, wciągających programów, które wypełniają lukę między tradycyjnym nauczaniem a dynamicznym światem współczesnego performansu.

Poszukujemy specjalisty ds. marketingu e-mailowego, który odegra kluczową rolę we wzmocnieniu naszych działań w zakresie marketingu cyfrowego. Ta rola obejmuje tworzenie skutecznych kampanii e-mail marketingu, które trafiają do zróżnicowanej grupy odbiorców, w tym studentów, nauczycieli i specjalistów od sztuk performatywnych, w celu zwiększenia zaangażowania i promowania naszych innowacyjnych programów.

Kluczowe obowiązki:

  • Opracuj i wdrażaj bezpośrednie kampanie marketingu e-mailowego, które skutecznie komunikują wizję NIPAI i ofertę kursów.
  • Analizuj skuteczność kampanii i dostosowuj strategie w celu maksymalizacji zasięg i zaangażowanie.
  • Twórz szczegółowe raporty na temat przychodów ze sprzedaży wygenerowanych dzięki marketingowi e-mailowemu.
  • Upewnij się, że wszystkie kampanie e-mailowe są zgodne ze standardami branżowymi i najlepszymi praktykami.
  • Zarządzaj e-mailowe bazy danych do generowania potencjalnych klientów oraz listy segmentacyjne umożliwiające kierowanie do określonych segmentów klientów.
  • Przeprowadź testy A/B w różnych kampaniach, aby zidentyfikować najskuteczniejsze podejścia.

Kwalifikacje:

  • Udokumentowane doświadczenie w marketingu e-mailowym lub na podobnym stanowisku w marketingu cyfrowym.
  • Zrozumienie koncepcji, analiz i wymagań dotyczących marketingu e-mailowego.
  • Wyszkolenie w zakresie marketingu e-mailowego korzystanie z technologii i narzędzi do automatyzacji marketingu.
  • Twórczy talent w tworzeniu angażujących treści dostosowanych do zróżnicowanej, globalnej publiczności.
  • Analityczny sposób myślenia połączony z biegłością w analizie danych i generowaniu raportów.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Harmonogram:

  • Poniedziałek-piątek: 9:00-18:00 (czasu berlińskiego)
  • Sobota: 9:00-12:00 (czasu berlińskiego)
  • < li>Niedziela: dzień wolny
    Wszystkie oficjalne święta według kalendarza niemieckiego są dniami wolnymi.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie powiązane z euro.
  • Praca zdalna: elastyczność id szansa na zrównoważenie życia osobistego i zawodowego.
  • Możliwości rozwoju materialnego, zawodowego i kariery w międzynarodowej firmie z branży sztuk performatywnych.
  • Możliwości podróży: Możliwe wyjazdy służbowe z 7 dni do 2 tygodni do Niemiec, Austrii lub innego kraju europejskiego. Podróże, zakwaterowanie i wyżywienie są opłacane.
  • Społeczność artystyczna: nawiąż kontakt z tętniącą życiem społecznością artystów z całego świata, wzbogacając swoje doświadczenia osobiste i zawodowe.

Zainteresowani kandydaci powinni przesłać swoje CV i list motywacyjny wyjaśniający ich zainteresowania i przydatność na dane stanowisko. Umieść słowo „sztuka” w swoim liście motywacyjnym dotyczącym tej oferty pracy, a my będziemy wiedzieć, że go przeczytałeś :)

Dołącz do nas w NIPAI, gdzie Twoja praca ma wpływ na globalną społeczność sztuk performatywnych!