Programista sprzętu elektronicznego w American Technologies Network, Corp. (ATN)

Opublikowano ponad 30 dni temu

65 wyświetleń

American Technologies Network, Corp. (ATN)

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

26 lipca 2024 miltech Programista sprzętu elektronicznego Одеса, за кордоном, віддалено Необхідні навички Wymagania: < p> Dobre umiejętności obsługi Cadence Allegro | Projektant Altium. Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w projektowaniu sprzętu  Szeroki zakres doświadczenia, ale najlepiej z solidnym, wszechstronnym projektowaniem elektroniki Dobra znajomość projektowania analogowego i cyfrowego, w tym mikroprocesorów/mikro- sterowniki Programowalna logika Wbudowane oprogramowanie

26 lipca 2024 miltech

Programista sprzętu elektronicznego

Одеса, за кордоном, віддалено

Необхідні навички

Wymagania:

< p> Dobre umiejętności obsługi Cadence Allegro | Projektant Altium.

Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w projektowaniu sprzętu
 Szeroki zakres doświadczenia, ale najlepiej z solidnym, wszechstronnym projektowaniem elektroniki
Dobra znajomość projektowania analogowego i cyfrowego, w tym mikroprocesorów/mikro- sterowniki
Programowalna logika
Wbudowane oprogramowanie sprzętowe/oprogramowanie
Projektowanie SMPS
Projektowanie i projektowanie PCB dla EMC
Przechwytywanie schematów
PCB i symulacja
Dobre umiejętności ze sprzętem laboratorium elektronicznego: oscyloskopem, analizatorem stanów logicznych itp.

Doświadczenie w GIT (kontrola wersji systemu).

Licencjat lub tytuł magistra w dziedzinie informatyki lub pokrewnej dziedziny (inżynieria komputerowa, matematyka, inżynieria HW itp.)
Umiejętności zawodowe: silne umiejętności analityczne; multidyscyplinarne podejście do rozwiązywania problemów
Team player

Буде плюсом

Będzie plusem:
Gotowe projekty elektroniki w produkcji masowej.

Пропонуємо

Oferujemy:
• Pracę w dobrze zorganizowanym zespole profesjonalistów
• Ciekawe i pełne wyzwań zadania, możliwości samorealizacji i rozwój kariery
• Szkolenia korporacyjne, kursy języka angielskiego w godzinach pracy
• Płatne urlopy / zwolnienia lekarskie
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Komfortowe warunki pracy, biuro w centrum miasta w Odessie
• Elastyczne godziny pracy
• Bezpłatne konsultacje z prawnikiem korporacyjnym we wszystkich kwestiach prawnych
• Budowanie zespołu, przekąski i owoce, siłownia w biurze w Odessie
• Premia relokacyjna do Sofii, Biuro w Bułgarii

Jeśli pasujesz na to stanowisko, prześlij swoje CV w języku angielskim wraz z wymaganiami dotyczącymi wynagrodzenia. Tylko Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni.

Обов’язки

Zadania i obowiązki:

Rozwój urządzeń elektronicznych (projekty schematów) ze zrozumieniem masowej produkcji elektroniki.

Про проєкт

ATN Europe LTD to międzynarodowa firma specjalizująca się w cyfrowych noktowizorach i optyce termowizyjnej dla entuzjastów polowań. Nasz produkt istnieje na rynku od ponad 20 lat. Poszukujemy doświadczonego programisty sprzętu elektronicznego, który dołączy do naszego zespołu.

Odesa