Następna praca

Bezpośredni kierownik w SMMpro

Opublikowano ponad 30 dni temu

36 wyświetleń

SMMpro

SMMpro

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

SMMpro to wiodąca firma zajmująca się generowaniem leadów w mediach społecznościowych, specjalizująca się w tworzeniu klientów bazy dla firm partnerskich. Szukamy odpowiedzialnego i kreatywnego Direct Managera, który dołączy do naszego zespołu. Na tym stanowisku będziesz kontaktować się z klientami i odbiorcami Instagrama, przekazując ważne informacje, pozostając w kontakcie i zwiększając wydajność naszej pracy.Wakat NIE dotyczy pracy zdalnej!Główne obowiązki:- Interakcja z klientami poprzez wia

SMMpro to wiodąca firma zajmująca się generowaniem leadów w mediach społecznościowych, specjalizująca się w tworzeniu klientów bazy dla firm partnerskich.
Szukamy odpowiedzialnego i kreatywnego Direct Managera, który dołączy do naszego zespołu. Na tym stanowisku będziesz kontaktować się z klientami i odbiorcami Instagrama, przekazując ważne informacje, pozostając w kontakcie i zwiększając wydajność naszej pracy.

Wakat NIE dotyczy pracy zdalnej!
Główne obowiązki:

- Interakcja z klientami poprzez wiadomości osobiste w Instagram

- Odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji o usługach i produktach firmy< br/>- Zarządzanie i wsparcie komunikacji z publicznością, informacji zwrotnej i odpowiedzi na komentarze
- Utrzymywanie relacji z klientami i zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji z usług
- Analizowanie opinii i formułowanie rekomendacji w celu poprawy komunikacji i obsługi klienta

Wymagania:

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność skutecznego komunikowania się w piśmie

- Znajomość i zrozumienie podstaw Instagrama i mediów społecznościowych będzie dodatkowym atutem
< span style="font-weight: 400">- Odpowiedzialność i chęć zapewnienia wysokiego poziomu obsługi klienta
- Umiejętność pracy w zespole i z różnymi typami klientów
- Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności w zakresie mediów społecznościowych
< /span>
< /p>

Oferujemy:

- Stała stawka 20 000 UAH + system premiowy.

- Godziny otwarcia 5/2, od 9:30 do 19:00 (NIE USUNIĘTO)

- Oficjalne zatrudnienie.

- Płatny staż.
< br style="font-weight: 400"/>- Możliwość rozwoju kariery i rozwoju w firmie.

- Przyjazna i dynamiczna atmosfera pracy;

- Dogodna lokalizacja biura w centrum miasta;

Jeśli jesteś młodym i ambitnym profesjonalistą gotowym dołączyć do naszego zespołu, z przyjemnością otrzymamy Twoje CV. Dołącz do naszego zespołu SMMpro i pomóż nam ulepszyć obsługę klienta!

Jeśli jesteś gotowy dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami, zadzwoń lub napisz na telegram w linku.

Odesa