Następna praca

Projektant stoisk wystawienniczych w Graphium

1 września

29 wyświetleń

Graphium

Graphium

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma Graphium (GRAPHIUM) graphiumdesign.comW związku z powiększaniem personelu zaprasza do pracy:PROJEKTANTA STOISK I ARCHITEKTURY.Jesteśmy postępowym młodym zespołem profesjonalistów zajmujących się biznesem targowym. Tworzymy fajne projekty i wprowadzamy je w życie. Znamy dobrze specyfikę naszego rynku, pracujemy także w Europie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i poza nią. Nasza marka dynamicznie się rozwija.Będziesz mógł pracować z klientami zagranicznymi. Zanurz się w świecie designu.Co o

Firma Graphium (GRAPHIUM) graphiumdesign.com

W związku z powiększaniem personelu zaprasza do pracy:

PROJEKTANTA STOISK I ARCHITEKTURY.

Jesteśmy postępowym młodym zespołem profesjonalistów zajmujących się biznesem targowym. Tworzymy fajne projekty i wprowadzamy je w życie. Znamy dobrze specyfikę naszego rynku, pracujemy także w Europie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i poza nią. Nasza marka dynamicznie się rozwija.
Będziesz mógł pracować z klientami zagranicznymi. Zanurz się w świecie designu.

Co oferujemy:

  • Praca na rynku międzynarodowym;
  • Szkolenia zgodnie z programem firmowym;
  • Okres próbny wynosi dwa miesiące.
    Płatność w okresie próbnym wynosi 20 000 UAH.
    Po okresie próbnym Twoja praca zostanie płatne w formacie stawka wynosi 25 000 UAH + premie ze sprzedaży, czyli od 25 000 UAH. do 45 000 UAH Czasami wyższe - w zależności od Twoich możliwości.
    Nie ma limitu dochodów, ponieważ pracujemy dla różnych rynków - wszystko zależy od Twoich osobistych możliwości.
  • Młody, bystry zespół;
  • Sprzedaż designerskich produktów na arenie międzynarodowej;

Wymagania:

< ul>
  • Doświadczenie w projektowaniu stoisk targowych co najmniej 2 lata;
  • Wykształcenie wyższe lub nieukończone;
  • i materiały
  • Kreatywność, podstawowa znajomość podstaw kompozycji;
  • Dobry poziom wizualizacji;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania, pisania).
  • Dostępność portfolio;
  • Warunki pracy:

    • Udział w konferencjach z kadrą zarządzającą i współpracownikami;
    • Ciągła komunikacja z przełożonym menadżer;
    • Praca na pełny etat w godzinach 9:00-18:00, od poniedziałku do piątku;
    • Praca zdalna;

    Obov obowiązki:

    • Analiza dostarczonych informacji na temat projektu klienta;
    • Komunikacja z zarządem;
    • Projektowanie stoisk w 3D ( 80% czasu);
    • Projektowanie wnętrz i terenów zewnętrznych (10% czasu);
    • Przygotowanie materiałów 2D do projektu stoiska;
    • Dostarczenie podstawowych wymiary stojaka lub wnętrza (rysunki techniczne wykonuje projektant);

    na Ciebie!

    Kijów