Projektant kreacji reklamowych dla sklepu internetowego i marketplace’ów Rozetka i Prom w Princesa Diana

Opublikowano ponad 30 dni temu

58 wyświetleń

Princesa Diana

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Słyszałeś powiedzenie: „Człowiek ma dwie urodziny: w dniu, w którym się urodził, i w dniu, w którym zdał sobie sprawę, po co”.< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Mamy pytanie uzupełniające - czy znasz już swój globalny cel? Twoje „dlaczego”Mamy więc niesamowitą wiadomość! W tej chwili poszukujemy kreatywnego i ambitnego Projektanta, który dołączy do naszego zespołu i będzie obsługiwał nasze sklepy internetowe i rynki, na których sprzedajemy produkty kosmetyczne i sprzęt AGD.Jeden z

Słyszałeś powiedzenie: „Człowiek ma dwie urodziny: w dniu, w którym się urodził, i w dniu, w którym zdał sobie sprawę, po co”.

< p style="font-style: normal; Font-weight: 400">Mamy pytanie uzupełniające - czy znasz już swój globalny cel? Twoje „dlaczego”

Mamy więc niesamowitą wiadomość! W tej chwili poszukujemy kreatywnego i ambitnego Projektanta, który dołączy do naszego zespołu i będzie obsługiwał nasze sklepy internetowe i rynki, na których sprzedajemy produkty kosmetyczne i sprzęt AGD.

Jeden z naszych sklepów (aby zrozumieć styl projektowania) to https: //rozetka.com.ua/ua/seller/svtlo/goods/

Poszukujemy osoba, z której zrobimy TOP projektanta i mistrza poziomu 80 w tworzeniu obrazów, które sprawią, że będziesz chciał otrzymać produkt od razu)

Rośniemy i szybkiego skalowania, dlatego poszukujemy osób, które będą w stanie wesprzeć szybki rozwój firmy, jednocześnie zachowując systematyczną i profesjonalną realizację zadań zgodnie z terminami i KPI.

Co oferujemy:

  • Praca online z bardzo elastycznym harmonogramem pracy, ale jasnymi terminami;
  • Dobre i stabilne wynagrodzenie z perspektywami rozwoju;
  • Dream Team - jesteśmy jak drużyny piłkarskiej, nie tylko razem pracujemy, ale także uczymy się i odpoczywamy;
  • Możliwość rozwoju, nauki, rozwoju i regularnego otrzymywania premii;
  • Zdobywanie ogromnego doświadczenia w zakresie sprzedaży internetowej i premiery produktów, o których wcześniej nawet się nie domyślałeś;
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych;
  • Zdobywanie umiejętności z pełnego cyklu „wprowadzania” produktów na rynek i doprowadzania ich na TOP na targowiskach;
  • Codzienna praca z właścicielami firm, gdzie zbudujesz niezbędne połączenia i środowisko;
  • No i oczywiście przekażemy Ci całą wiedzę, jaką posiadamy, nauczymy ci wszystko i dać ci czas na maksymalny komfort i szybki rozwój kariery.

Główne zadania:

  • Szukaj referencji na innych rynkach, aby tworzyć projekty naszych produktów
  • Tworzenie projektów (5-8 zdjęć dla każdego produktu, 5-6 produktów dziennie)
  • Edycja obrazów według potrzeb
  • Zmiana rozmiaru obrazów
  • Tworzenie około 150 obrazów po 25–30 tygodniowo (tj. około 30 obrazów dziennie)

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • uwielbiasz tworzyć jasne i kreatywne projekty, które natychmiast przyciągają wzrok potencjalnych nabywców
  • znajomi mówią, że masz to jest talent :)
  • odurzasz się czasem monotonną, ale twórczą pracą na laptopie
  • masz uśmiech na twarzy, gdy słyszysz komplementy od stałych klientów na temat fajnych projekt zdjęcia produktu

Chcesz pracować w fajnym zespole i zapomnieć o poszukiwaniu pracy i samorozwoju? Następnie czekamy na Twoje CV, zdjęcia i list motywacyjny, a już za kilka dni wspólnie postawimy pierwsze kroki w stronę wysokich wyników i dobrego wynagrodzenia.

P.S. Wysyłaj swoje akty wraz z listami motywacyjnymi i studiami przypadków.

P.P.S. Akty nie są konieczne, to test uważności i dowód na to, że jesteśmy zabawni i kreatywni :)

Kijów